Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlenek az...

Miért ilyen kegyetlenek az emberek? Akiben megbizol elmondod a titkaid és hátbaszúr.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm a munkahelyemen azzal viccelődőtt ma hogy megbűntettek mert rosszul parkoltam.én meg hittem neki felidegesittetem magam.reggel itt voltak a rendőrők itt bűntettek mindenkit.itt volt ő is a kőrnyéken làtta nem tartom viccesnek hogy ilyen lelki terornak tesszük ki a másikat.de volt egy hasonló esetem a kőzelmultban is mindig ott találnak el ahol legjobban fáj.

#Dgiu
2013. jan. 8. 14:18
 1/7 A kérdező kommentje:
A fal egyre erősebb lesz nem tudom lebontani
2013. jan. 8. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat! Miért az ismerősöd a hibás azért, mert megbüntettek a rendőrök?
2013. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem hátba szúrás, csak sz*r poén.
2013. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit érzékeny vagy, nemdebár? Szerintem téged nagy csalódások még nem értek, ha ilyesmin kiakadsz.
2013. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy gyerekes és sz*r poén volt. Ne hergeld fel magad.


Legközelebb, pedig parkolj szabályosan.

2013. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bűntettek meg csak poénkodott vele de rossz vicc volt.
2013. jan. 8. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért parkolj szabályosan, hogy ne büntessenek meg. És akkor a hülye kollégád sem tud ezzel szívatni.
2013. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!