Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet különc megjelenésű/g...

Hol lehet különc megjelenésű/gondolkodású emberekkel ismerkedni? Kevésbé felkapott szubkultúrák is jöhetnek.

Figyelt kérdés
Pl goth, cyberpunk, ilyesmik.

2012. aug. 28. 15:01
 1/10 rajcziz ***** válasza:

Első. Tehát szerinted aki nem megy a tömeg után, az vagy őrült vagy csak a középpontban szeretne lenni.

A válasz pedig: keress például blogokat, amiket hozzád hasonló gondolkodású emberek írnak/olvasnak, menj el a szubkultúrák törzshelyeire, gyakorlatilag bármilyen internetes oldalon találhatsz ilyen embereket, csak légy kitartó.

2012. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rajcziz ***** válasza:
100%
Akkor szerinted a különcség abból áll, hogy valaki bohócnak öltözik?
2012. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+ viselkedés.
2012. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah meg te magyarázol egyéniségről, aki nem a tömeg után megy...

Akkor mit csinál ez a sok faszxtkópé mikor ugyan azt a ruhát veszi fel az összes marha..

2012. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vagyunk páran.:)

Na meg rockerekhu, vampirefreaks, ld50(jó, már nem működik, de vannak tagok).

2012. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a Vampirefreaks-et tudnám mondani, bár az eléggé elment emo-irányba...
2012. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

rajcziz:

ha jól sejtem előtted volt valaki akit moderáltak


az a baj, hogy nem tudom, hogy keressek ilyen blogokat, ahol meg találok ott lekoptatnak (nem akarnak ismerkedni)


bármilyen oldalon meg nagyon nehéz találni, az ilyen emberek eleve nem is regisztrálnak közösségi oldalakra, főleg nem átlagosakra, ahol teljesen más jellegű emberek vannak. ha ilyen könnyű lenne, nem tettem volna fel a kérdést.

mik a törzshelyek? a másik gond az, hogy egyáltalán nem vagyok bulizós, így a kocsmák kizártak. inkább a csendesebb, művészibb emberek közt érzem jól magam


"Na meg rockerekhu, vampirefreaks, ld50(jó, már nem működik, de vannak tagok)."


az első nem az én stílusom de majd megpróbálom, de ahogy néztem elég gagyi oldal, persze a másik kettő is olyan, mert nincs rá nagy kereslet=nincs belőle bevétel. talán a vf kivétel, mert az külföldi motorral megy.

a második és a harmadik meg kb semmire sem jó, minden idióta pózer aki emósnak érzi magát mert színes a haja felregisztrál, és kb havonta jelentkeznek be az emberek. a profilok 1/3a egyáltalán nincs kitöltve, a másik harmad meg leírja a 3 kedvenc zenekarát és kész... akivel érdemes szóbaállni, meg elég hamar kiderül, hogy csak pózer, vagy simán unalmas ember (tehát pózerkönc). az ldn még csak nem is lehet rákeresni tagokra lakhely szerint.

de tippnek jó, ilyesmire gondoltam, csak reménykedtem hogy valami jobbat tudtok.


" Én is a Vampirefreaks-et tudnám mondani, bár az eléggé elment emo-irányba..."


igen, erre gondoltam, ez mondjuk egy másik alapvető probléma, hogy még az a kevés is aki ennek mondja magát pózer, és még köztük is nehéz értelmesebb fazonra akadni, nemhogy átlagemberek közt divatoldalakon.

úgy vettem észre hogy aki nem csípi a giccset és a nyájat, az hamar eltűnik az ilyen helyekről.

ja egyébként az emoval se lenne bajom, de azok nem emosok, hanem "tokiohotel-emosok"


köszönöm a válaszokat, ezek szerint ez van

2012. aug. 31. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Inkább a megjelenés vagy a gondolkodás érdekel inkább?

Néha HotDogon is szoktak lenni érdekes emberek, komolyan. Van/volt pár ismerősöm onnan, nem az átlagabb féléből.

Egyébként a Rockerek.hu nem olyan gagyi, mint gondolnád.

A Vampirefreaks meg tényleg afféle 'emo oldal' lett, de akadnak mások is. Még azt tudnám mondani, hogy talán -nem biztos- Facebookon is vannak ilyen csoportok.

Meg persze a blogok is.:)

Mi alapján ítélsz valakit 'simán unalmas embernek'?

Te is ilyennek tartod magad, vagy csak simán érdekel mások nézete?

2012. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

inkább gondolkodás, csak aki megjelenésében is más, remélhetőleg ő maga sem ítél el a különös külsejű és gondolkodású embereket, persze a pózerekkel pont ez a baj, hogy imitálnak közben rém buták.


sajnos hotdogon is körbenéztem a tagok közt, és tele van tipikus hülye átlagemberekkel. a bemutatkozások nagy része szintén vagy nincs kitöltve, csak valami automatikus sablon jelenik meg, vagy értelmetlen hülyeségekről írkálnak, csöcsmutogatnak meg feszítenek... beleuntam már én ezekbe, nem akarok naponta órákon át profilokat böngészni, hogy hátha van 0,00001% esélyem találni értelmes embert.


facebook? az nem hiszem hogy ismerkedésre van kitalálva. de megpróbálhatom azt is. gondoltam is rá, csak nem tudom hogyan működik, hogyha létrehozok valami profilt akkor hogy tudok kapcsolatokat létrehozni vagy ilyen érdeklődésű emberekkel ismerkedni, mert annak pont az a lényege, hogy nem látod senki profilját, csak akit már ismerősnek bejelöltél. végül is már van 2 új tippem, ez is jobb a semminél.


unalmas ember, akinek nincs érdeklődése, ezért nem lehet csinálni vele semmit, nincs semmi a jellemében, ami megfogna, beszélgetni se lehet vele, ilyesmi. ezt nem eldöntöm, hanem a benyomások alapján érzékelem.

persze az unalmas átlagembereket is érdekelheti pl a számítógépes játékok, horgászás, sportnak hívja a kutyasétáltatást, meg ő nagy művész mert a tükörben fotózza magát, ő nagyon különleges ember mert bunkó másokkal és zöld a haja, és szeret beszélgetni pl a divatról meg a diszkózásról, de remélem érted, hogy itt valami mélyebbre gondolok, amiben van szenvedély, eszmeiség, elkötelezettség.


ez nehéz kérdés, mert egy individualista nem tudja csoportba sorolni magát, vagy ha igen, az a csoport nem homogén. ha a főkérdésre gondoltál akkor igen, különc vagyok, de érdekelnek bizonyos szubkultúrák is, viszont ezekbe nem sorolom magam, csupán közel állok hozzájuk szellemiségben vagy megjelenésben. de ez csak töredéke a jellememnek, felhozhatnék még 10 teljesen különböző kultúrát, ami érdekel, a lényeg talán pont ez lenne, hogy olyan embereket keresek, akiket szintén sok dolog érdekel, vagy legalább egyediek.

és itt most nem a közhelyes "senki sem teljesen egyforma" egyediségre gondolok.

2012. szept. 1. 06:36
 10/10 anonim válasza:
animeconokon, mondoconon
2012. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!