Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a barátaimmal?

Mit csináljunk a barátaimmal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura, de a baráti társaságunkkal valahogy nem bírunk közös dolgokat csinálni. Mindig elmegyünk valamelyikünkhöz és filmet nézünk... vagy moziba megyünk. És a közös bámulás nem erősíti a baráti kapcsolatot. De valahogy nem igazán tudunk mást csinálni. Nem vagyunk bulizós típusok.
2013. márc. 29. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgetni sem tudtok egymással? Akkor tényleg nincsen sok fantázia, illetve közös bennetek... Én este 6-tól hajnali 3-ig el tudok beszélgetni a barátaimmal, főleg néhány üveg bor társaságában.
2013. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen barátok azok, akik nem tudnak beszélgetni egymással? Üljetek le egy padra, vagy rossz időben üljetek be valahová, és beszélgessetek azokról a dolgokról, amelyek iránt érdeklődtök, amelyek foglalkoztatnak titeket!

Vagy: társasjáték, kártya, valamilyen csapat-vagy páros sport pl. tenisz, foci, röplabda, kosárlabda, pingpong... stb.

2013. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen tudunk beszélgetni, meg társasozni is. De... valahogy ez olyan kevés szerintem. Nem az az "igazi" baráti társaság ez, hogy bármit csinálhatnánk együtt. Bár nem tudom, talán csak én látom így.
2013. márc. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!