Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek eljárni szórakozni...

Félek eljárni szórakozni barátaimmal, mit tegyek? Hogyan védhetném meg magam?

Figyelt kérdés
Szerbiai vagyok.Itt katasztrófa a helyzet.Ma hajnalban 4 szerb agyonvert egy 17 éves fiút.Ez nem az első eset és nem is az utolsó...Ha magyar vagy azonnal neked mennek,én már nem tudom mit mondjak..175 cm,70 kilós,erős lány vagyok,de mégis félek.Ha késsel támad nekem valaki,kiveszem kezéből és lábonszúrom akkor birok már menekülni ugye?Milyen eszközök legyenek nállam amivel védhetem magam? ha valakinek volt már ilyenben része egész nyugodtan leirhassa.Köszönöm :)
2013. márc. 17. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki késsel neked támad akkor futsz,ahogy csak bírsz!

Olyan eszközök legyenek nálad amit a helyi jog enged, nehogy neked legyen bajod belőle. A legjobb ha beiratkozol önvédelmi tanfolyamra, de még jobb ha kerülöd azokat a helyeteket ahol bajba kerülhetsz. Nem járkálsz egyedül, a fiúk hazakísérik a lányokat és inkább aludj ott a barátnődnél. Illetve menjenek értetek felnőttek. Össze kell fognotok/fognunk! Kitartást magyar testvéreink!

2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm választ!Kitartás!
2013. márc. 17. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ne legyen nálad olyan fegyver amit ellened fordíthatnak. A kést ha elveszik... Gázsprét lehetne, de ott is figyelni kell például a szélre. Szórakozóhelyre be sem tudnád ezeket vinni. A legjobb tényleg ha gyakorolsz valami önvédelmet, és ha sokan vagytok. Minden jót! Sajnos messze vagyok (ország keleti fele), de mégis ha bármiben segíteni tudok nyugodtan írj privátot!
2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,rendes vagy :)
2013. márc. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!