Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti utáltattatok már meg...

Ti utáltattatok már meg valakit/ket a másikkal? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a megutáltatás attól függ, hogy egy ember milyen személyiségű. Úgy értem, ha a kiszemelt ember kedves, jószívű, elég nehezen lehet megutáltatni másokkal! Maximum úgy, hogy kitalálsz valami kamu dolgot, de ez pedig úgy gondolom nem fair, és (én legalábbis) nem érezném magam nyeregben, hogy csak úgy tudtam azt a személyt megutáltatni másokkal, hogy kitalálok róla valami teljesen nagy hazugságot! Nem boldogítana a dolog, mert tudnám, hogy hiába mások azt hiszik róla h egy *** , attól függetlenül nem az! Vagy még csinálhatod úgy is, hogy valahogyan kihozol belőle olyan tulajdonságot, amit a többiek nem igazán díjaznak! (Gondolom azért kérdezted, mert szándékodban áll.....)
2013. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!