Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Interneten haverkodni mennyi...

Interneten haverkodni mennyi értelme van, ha az ember biztos nem találkozik a másikkal soha?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a gond a nem találkozással.
2012. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Nekem vannak netes "barátaim", külföldiek többnyire, de nem szoktam azon problémázni, hogy úgysem találkozunk soha.
2012. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sose lehet tudni.

Alakulhat úgy, hogy találkozol velük, bárhol is éljenek a világban.


Nincs ezzel semmi gond.

2012. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt soha ne mond hogy soha, másrészt bővül a látóköröd, hamár a mozgásteredben nincs erre érdemes ember.


A gond legtöbbször az, hogy ezt részesíti előnyben a legtöbb ember holott ez lenne a legutolsó.

2012. jún. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az életben megvannak a barátaim és családom, és nem vagyok magányos, mindent megtudok beszélni ővelük, akkor nincs értelme neten haverkodni, mert azt az időt jobb inkább a meglévő ismerősökkel tölteni. Neten idegenekkel pedig csak szakmai vagy speciális kérdésekben tárgyalni, amire az ismerőseinktől nem kapunk választ. Esetleg véletlen haverkodás szóba jöhet, de ne legyen túl időrabló.


Ha viszont valaki őrülten magányos, akkor jól jön a net, hogy legalább azon keresztül valaki foglalkozik vele. Csak nem szabad az internet rabjává válni. És tudomásul kell venni azt is, hogy akivel tegnap és ma nagyon jókat leveleztünk, attól holnap lehetséges, hogy már hiába várjuk a választ. Sajnos még sokan nem érzik át, hogy a net másik végén is valóságos emberek ülnek, akiknek érzéseik vannak. És csak simán eldobják a netes barátot, egyszer eltűnnek és soha nem jelentkeznek többé. Ezt tudni kell kezelni. Amikor viszont az ember annyira magányos, akkor viszont nem könnyű ezt kezelni.


Tehát csak óvatosan! nem mondom, hogy nincs értelem, de jobb a valóságos emberekkel foglalkozni, vagy a netes ismeretséget valóssá tenni!

2012. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!