Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a rosszindulat...

Miért ilyen sok a rosszindulatú ember? Miért nem képesek egyesek együtt örülni a másikkal a sikernek, biztatni, elismerni a tehetségét, esélyt adni a bizonyításra? Miért kell eltaposni a jókat? Még ezen az oldalon is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy másik oldalon jártam meg nagyon.

Belefutottam sok tahó emberbe, akik ott cikiztek ki, ahol csak tudtak.

Na mindegy, tanultunk az esetből...

A kérdésedre válaszolva, szerintem ez tömény irigység, és rosszindulat.

Irigyek, mert adott esetben nekik nincs, vagy nem tudják, hogy van tehetségük valamiben, és rosszindulatúak, mert talán nem ölelte, puszilta eleget őket kiskorukba az anyukájuk. :)

Nem szabad hagyni, hogy felmérgesítsenek és elvegyék a kedved és próbálj nem adni támadási felületet.

2009. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a netről van szó, hanem úgy egyáltalán. Egyébként olyan családom van, akik mellett ha nem próbálok pozitívabb lenni, már rég bediliztem volna, lehetnék irigy bárkire, akit szeret a családja, mégse viselkedek rosszindulatúan csak azért, mert egyesek nem élték meg a földi poklot velem ellentétben. Nem tudom, 2 szélsőséget vettem észre, az egyik, amelyik lehúz, a másik, amelyik felemel, de az utóbbi a kevesebb, vagy az előbbi a hangosabb?
2009. ápr. 29. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keserűségből,hogy nekik nem sikerült.Pedig mindenki a maga sikerének kovácsa.Javaslom,foglalkozz a felemelő reagálásokkal az irigykedő,áskálódó dolgokat észre se vedd.Úgy talán még meg is szűnnek előbb-utóbb.
2009. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha a családommal is így lehetne, hogy egyszerűen nem foglalkozom vele, de akkor meg besértődnek, és jön a következő adag :-(
2009. ápr. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!