Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg valtozzak? Velem van a...

Meg valtozzak? Velem van a baj? Megeri megvaltozni?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok..szivesebben hallgatom azt ami a dullhalgatombol jon ki amit dj.k mixeltek ossze mint hogy mas zenet hallgatnek kicsit olyan elvonult tipus vagyok..par hobapja anyam beiratott valami enekes dologra magan tanarhoz mert hallota ahogy eneklek a furdoben mint kiderul tenyleg jo hangom van ahogy a tanar elmondta en szivesebb rapeltem neki. A csaladom olyan elegans mindenhol rend van nincsenek csunya szavak az en szobam meg rendetlenseg amit szeretek hangos zene nalam ott vannak a csunya szavak van egy tesom o teljesen mas volt 14 eves koraban normalis ..nem festette magat szivesen gitarozot meg zongorazot en kaptam egy Dj pultot amot szivesen nyuzok is.:DD sokat jatszok a gepen vagy akarmi mas es neha ugy erzem hogy a szuleim nem fogadnak el es azt szeretnwk hogy olyan legyek mint a tesom...meg en szivesebben.alszok delig a csalad tobbi tagja hetkor fent van mennek sportolni vagy mit tudom en mit csinalnak turaznak..nyaron en ugy erzem hogy nem illek ide..:/
2013. ápr. 1. 22:04
 1/1 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy NE változz meg. Te olyan vagy amilyen. Neked meg van a saját stílusod ízlésed. Egyszerűen EGYÉNISÉG vagy, és örülj neki. Ne akard azt hogy akik szeretnek azért "szeressenek" mert olyan vagy mint a tesód. Viszont egy - két apróságon nem árt ha változtatsz. Pl.: próbálj meg te is úgy ahogy rendet tartani a szobádban, és egy kicsit szebben beszélni mert ezek nem az egyéniségedhez tartoznak. Ezek egyszerűen rossz tulajdonságok amiket érdemes kiiktatni az életünkből. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!