Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Hát, először is kezdjük ott, hogy 16 éves fiú vagyok. Volt egy párkapcsolatom aminek kb. fél éve vége lett, és azóta nem találok senkit magamnak, pedig nagyon szeretnék újra barátnőt. Sajnos a szüleimnek sok a munkája, úgyhogy nem igazán tudnak velem törődni, nagyon sok mindent meg kapok ez tény, de ugye tárgybeli érték nem tudja pótolni a törődést. Valamiért ez a szeretethiány kezd kihatással lenni az egész életemre pl: egyre rosszabbak a jegyeim a suliban (nem tudok koncentrálni), folyton azon jár az eszem, kinél lenne esélyem és mindent megtennék egy jó kapcsolatért. Elkezdtem erősítgetni is magam, hátha azzal segítek a dolgon de ugye az nem egy hét alatt fog meglátszani. Van pár nagyon jó haverom, velük szoktam elmenni meg egy társasággal így szórakozni, pl hétvégéken kocsmában (sosem voltam még részeg, és nem is akarok az lenni, nem iszom sokat) és ott billiárd csocsó stb. Nagyon megbízható vagyok, próbálok humoros lenni (néha sikerül néha nem) és nagyon sokat szoktam gondolkozni, kicsit ilyen filozófikus típus vagyok. Nem hinném hogy ronda lennék, sokan mondták már, hogy jóképű vagyok, de persze ők sem akartak semmit tőlem. 184 cm körül vagyok, és sajnos nagyon vékony, de hiába eszem akármit, nem tudok meghízni kicsit sem, 63 kg vagyok, ezért is próbálok erősítgetni, hogy azzal is valami alakom legyen. Sajnos néha elég szerencsétlen vagyok pl: ismeretlen helyeken nem találom fel magam, ill nem szívesen megyek oda idegenektől megkérdezni, hogy pl: merre kéne mennem hogy eljussak ide-oda. Eléggé válogatós vagyok az ételek terén is, de amit szeretek abból nagyon sokat tudok enni. (pl vacsinak volt hogy 18 palacsintát benyomtam)

Szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit tegyek, vagy miben változzak, esetleg mit írjak még le ha nem elég az infó.



2013. febr. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, de ne változtass magadon aki szeret elfogad olyannak amilyen vagy.
2013. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Az igazi szeretet nem a külsőből adódik.

A szülői szeretetet nem fogod tudni mástól megkapni. Én a helyedben azt próbálnám meg helyrehozni. Beszélni a szüleiddel.

A testépítés szép dolog amúgy, de csak akkor ha szereted és Magad miatt csinálod!

2013. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) tudom ,hogy a szülői szeretetet nem lehet máséval pótolni, és azt nem is akarom. Nemsokára el tudom kezdeni a jogsit, remélem úgy apámmal jobban kijövünk majd. És a szülői szeretet hiányát szeretném nem pótolni, hanem helyettesíteni egy barátnő szeretetével. Vannak barátaim/barátnőim ugye, és szeretem is őket, ők is engem, de ugye az nem szerelem, hiszen őket nem tudom(és nem is igazán akarom ölelgetni, puszilgatni hiszen az hogy nézne már ki ha egy haverommal puszilkodnánk? :D ) És én ilyen formálható személyiség féle vagyok, vagy hát nem tudom ,hogy fogalmazzam meg, és nagyon sok mindent megtennék a szerelemért, csak valahogy most nem jön össze. És az ismerős lányok körét lassan teljesen kimerítettem. Az eddzéshez pedig annyit, hogy magamért IS csinálom, és szeretek eddzeni, mert egyrészt én büszke vagyok ha haladást látok, másrészt apám is örömmel nézi, hogy foglalkozom a külsőmmel. Most még visszavezethetnék 2 évnyi storyt, hogy 8. ból 9. be menet ,mekkorát változtam, előtte milyen voltam stb. ,de szerintem egyenlőre ennyi infó elég. Ha azt szeretnétek ,hogy leírjam, privibe szívesen leírom, de most így nem írnám ki mindenkinek. Bocsi ha összevissza írtam.
2013. febr. 25. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

na a gyarokikérdések.hu-n keresd a választ. menj egy egy dilidokihoz, de komolyan. én is jártam hozzá, mert h meg akartam változni, és sikerült is, neki kibeszéltem az összes bajomat, segített feldolgozni és szerencsére egy olyan pszihológust fogtam ki, aki konkrét, megvalósítható tanácsokat adott ;)

(L)

2013. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a testépítés szép dolog de azért ne vidd majd túlzásba,máson ne változtass és ha barátnőt akarsz nyugodtan nézz körül alsóbb évfolyamokban(jó mondjuk ne 9.-ben)
2013. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!