Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek képes egy olyan...

Szerintetek képes egy olyan ember megváltozni, aki hazudozó, ha elmegy orvoshoz? .

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 18:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
hát
2012. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem hát
2012. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
67%

Én nem nagyon értem, hogy ezzel miért kell orvoshoz fordulni...

Próbáltál nem hazudni és nem sikerült??? Szerintem arra kellene rájöbnnöd, hogy mi az oka a hazudozásodnak? Szégyellsz valamit v elégedetté tesz stb...?

2012. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

akarat erő kérdése.


Pl én mindig azt hazudtam idegeneknek, hogy jártam külföldön. pedig akkor csak 19 éves koromban jártam először kint. Nálam az volt az etalon ha valaki már járt kint.

Én meg olyan uncsinak éreztem magam. De idővel rájöttem, hogy el kell fogadni magam ilyen unalmasan is, hogy nem történik velem semmi különös. Így gyakorlatilag elfogadtam magam és bár néha még ott kattog a fejemben, hogy "mond, hogy jártál Finnországba, Görögországba...stb" inkább hallgatok. Persze ez borzasztó érzés, mert olyan szürkének érzem magam, mert nem tudok mivel "hencegni", de ez van.


22/L

2012. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"notorikus" Úgy érted: notórius?
2012. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosnak is hazudni fog, hogy miért jött, begipszelik a lábát.
2012. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a cigi vagy a pia. Ha azokról le lehet szokni...
2012. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 yuda ***** válasza:

Feltételezem, a kérdező az orvos szó alatt nem a körzeti orvost érti, hanem mondjuk pszichológust. Vicces is lenne elmenni a körzeti orvoshoz, adjon hazugság elleni szérumot :D

Pszichológus valóban segíthet, de kizárólag akkor, ha a paciens akarja. Ha csak te küldöd el, vagy ráerőszakoljátok, akkor sok értelme nincs. Belülről kell fakadnia az akaratnak, mert monjuk belátja, hogy így csak légvárakat épít. Ha ezt nem tudja önmagától legyőzni és változtatni akar, akkor működik a dolog.

Neki kell akarnia!

2012. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése.

Az anyósom nem tud leállni a hazudozással. De ő komolyan mindenről hazudik...mindenkinek.

2012. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!