Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vágó István zsidó? Ennek mi...

Vágó István zsidó? Ennek mi az alapja?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallottam már, hogy lezsidózták őt.

Ránézésre nem tűnik zsidónak.

Mi alapján zsidózzák?

Olyanok ne írjanak hogy "mit számít az hogy zsidó-e", mert nem arra vagyok kíváncsi, és nem is ez a kérdésre a válasz...


2009. szept. 20. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Úgy emlékszem, ő maga vallotta be magáról már.
2009. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

A médiában ki nem az?

Ettől függetlenül nagyra tartom, több ilyen intelligens ember kellene a közéletbe.

2009. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom,de az a véleményem,hogy ez nem is számít.Ha csak az ország fele olyan művelt és korrekt lenne,mint Vágó,akkor nem itt tartanánk.Különben meg Ruttkai és Latabár is zsidó volt,hogy Radnótiról,Teller Edéről és a többiekről ne is beszéljünk.Nem a hovatartozás számít,hanem a tettei.
2009. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
vágónál barátaim dolgoztak, egy sarokkádat építettek be, azért a korrekt szót ne használjuk rá, maximum a feleségére
2009. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Nem tudom,de az a véleményem,hogy ez nem is számít." Na, nem oltalak le mert írtál, de neked nem kellett volna. Pont emiatt írtam ki, hogy ez nem érdekel. Ha tudod a választ írj, ha nem tudod akkor meg ne írj, a magánvélemény nem érdekel. Politikától mentesen tettem fel a kérdést, pártatlanul
2009. szept. 20. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ő egy lelkes tarkamagyar. Olyannyira, hogy meggyilkolt cigányok médiafigyelemmel temetésére azonnal rohan, a nemcigányokra meg magasról tesz. A magyar neki már nem is számít ezek szerint. Aki ennyire érzéketlen a hazája névadó nemzetére, az magyar nemigen lehet. Ha meg zsidó, akkor közülük is a legrosszabb. Hiába is próbálja lelki toprongyságát az intelligenciájával, jól szituáltságával, udvarisasságával, műveltségével palástolni, exhibicionizmusa csak kihozta belőle a valódi énjét, politikai hovatartozását, amitől a magyarok nagy része undorodik és amit megvet.
2009. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
SZDSZ, Gyurcsány-fan, "tarkamagyar", antifa, mi kell még? Túl sok véletlen egybeesés lenne? Ez a pali teljesen antimagyar.
2009. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!