Nem vagyok ide való?

Figyelt kérdés
Valahogy mindennap, mikor felkelek vagy lefekszem, vagy látok valamit eszembe jut, hogy én nem ide tartozom. Mármint időben. Régen azt álmodtam, hogy egy gyönyörű abroncsos ruhában vagyok, egy palotában, amit ismerek. Imádom az abroncsos ruhákat, a régimódi filmeket pl: Elfújta a szél, és imádom a bálokat, bár még csak egyen voltam idáig. Vagy hülye vagyok, vagy nem tudom. Minden újdonságon kiakadok, hogy ez meg hogy lehet és mások is mondták, hogy olyan fura, régimódi vagyok. Tényleg lehet, hogy egy másik korba tartozom?
2009. szept. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, te csak egy fiatal, romantikus lány vagy, ennyi. Keresed önmagad, és tetszik neked, hogy különlegesnek, nem eviláginak képzeled magad, és erre mások még rá is erősítenek azzal, hogy furának és régimódinak mondanak. :)

Nincs ezzel semmi baj, ábrándozzál, írjál romantikus regényeket, fejleszd a képzelőerődet, játsszál szerepjátékokat. Persze, csak ha tényleg tizenéves lány vagy. Mert ha nem, akkor mást tanácsolnék. :)

2009. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Drágám, mind idegenjei vagyunk ennek a földnek.
2009. szept. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem érzem magam ebbe a korba valónak....tudod, nap mint nap arról álmodozom, hogy egy faluban vagyok parasztlány, régi népi ruhákban járok, fejem a tehenet és a kecskét, hordom a vizet a kútról, kenyeret sütünk,este morzsoljuk a kukoricát és történeteket mesélünk...hogy karácsonykor betlehemezők jönnek és kopogtatnak, hogy húsvétkor kútról hozott vödör vízzel öntenek le a legények :) hogy a párom szánt-vet-arat a földön, én viszem neki az ebédet....satöbbi... mindenki el tudja képzelni a régi paraszti hagyományokat és életmódot...mégis, akárhogy kívánom, sosem lesz olyan életem :( pedig milyen jól esne a nyugalom,a jó levegő és a kemény munka gyümölcse....
2009. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!