Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én gondolom ezt a rockere...

Csak én gondolom ezt a rockerekről?

Figyelt kérdés
Szerintem a rockerek többsége (kizárva a pózereket) amilyen keménynek tűnnek, olyan jólelkűek... persze, van kivétel az IGAZI rockerek között is, de átlagban így van szerintetek?

2012. júl. 23. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is ezt látom.:)

A rockerek azok tipikusan vajszívüek, barátságosak, könnyű velük kontaktusba kerülni, jóba lenni.

2012. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
true
2012. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Többek között ezért lehet egyedül koncertre járni. Mire odaérsz, nem vagy egyedül.

Van egy srác, Whiskas a neve, kiáll mindig a tömeg közé, vigyorog, örül, azt kiáltozza: Szevaaasz! Whiskas vagyoook! És megölel mindenkit. :D

2012. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Bizony, bizony, a rockerek és a metálosok között van a legtöbb jólelkű, intelligens arc :)
2012. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Talán az utolsó olyan könnyűzene, amit nagy tömeg hallgat és hangszerekkel készítik. Tudom, hogy pl. Skrillex is gitározott, de nem hiszem, hogy megbírkózna egy Slayer szólóval. Jó a dubstep, d'n'b-t is hallgatok néha, de azért egyik se ér fel egy Lombardo kiálláshoz. :) Az élőzene más, az előadók művészek, nem pedig informatikusok. Talán ez tart össze minket. Egy laptopban mit tiszteljek, egy programot nem próbálok utánozni, hetekig görcsölve a gitárral. Az elektronikus zenében is van bonyolult, nehezen érthető, de az megmarad az undergroundban. Felületes embereknek felületes zene kell, nem a zene hibája, ha kiszolgálja a tömeget. Rockerek közt is elég patkány akad, attól még senki sem lesz jó ember, csak talán a számok, a koncertek hangulata, a közönség elgondolkodtatják az embert. A dijumdisu nem képes erre.
2012. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nekem rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Ha nem voltam épp rockernek öltözve egy rockkoncerten, akkor egyből elkezdtek kóstolgatni. Csak a saját "fajtájukkal" olyan kedvesek, ha sima utcai ruhában vagyok, akkor már nem tartozom közéjük.
2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Akkor valami nagyon igénytelen koncertre kerülhettél... Ugyanis én metalos vagyok de egyáltalán nem járok olyan ruhában, csak max koncerten. Rendszerint a miniszoknya, flip-flop papucs rózsaszín v babakék felső befigyel, még zenekari próbán is.
2012. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a lényeg, utolsó vagyok: De sose kötöttek belém, sőt barátságosak voltak.
2012. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... én is így gondoltam, de amikor megemlítettem olyan személyeknek akiknek gőze sincs mi az a rocker, azok egyből fikáztak, hogy azok milyen bunkó balf*szok, azt hiszik olyan kemények meg hasonlók.... kíváncsi voltam mások véleményére is ...
2012. júl. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!