Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítél el a többi fiú a...

Kaká08 kérdése:

Miért ítél el a többi fiú a kinézetem, zenei stílusom és a szokásaim miatt?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni. Nekem nagyon tetszik egyfajta stílus ami talán hasonlít a PÁWA stílusra , de szerintem nem feltétlenül vagyok PÁWA.

"Ecset" hajam van , általában rózsaszín pólót viselek, lila csőnadrágot, stréber szemüveget, DC cipőt és adidas hátizsákot. Emiatt sokan támadnak. A másik amiért támadnak, mert Justin Bieber a példaképem és legfőbb inspirációm , mindig őt hallgatom és szinte belebolondultam *-* Hallgatok még skrillex-et és lmfao-t is. Nagyon imádom. Emiatt is támadnak.

A harmadik dolog ami miatt megint ellenszenves vagyok nekik, hogy órákat vagy egy egész délutánt is eltöltök a plázákban és vásárolok és rengeteget költök, mert van pénzem és megtehetem.( ezt most másképpen nem tudtam mondani!) Ez lehet hogy csak irigység nem tudom...

De engem az zavar hogy a korombeli fiúk "leb*ziznak" és volt példa arra is hogy meg akartak verni.

Nagyjából, de csak NAGYJÁBÓL így nézek ki (magamról nem töltök fel képet a biztonság kedvéért):

[link] Csak nekem "ecset" hajam van (bár most már Justinnak is olyan haja van , de ez nem 2013-mas kép) A lányok egy része szeret engem aminek örülök, de a fiúk...

Ezek miatt sok támadásnak esek áldozatul , de miért kell valakit ilyen miatt elítélni, MIÉRT ? ;(



2013. ápr. 5. 20:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És 16 évesfiú wok
2013. ápr. 5. 20:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el.

Aki eltér az átlagtól, vagy más stílust képvisel, azt gyakran támadják.

2013. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kameko-san ***** válasza:
Aki más, azt elítélik. Hozzá kell szokni. De biztos, hogy ezek miatt bánnak így veled? Nem lehet, hogy a személyiségedet nem bírják. (Ne vedd támadásnak, csak mindenre gondolni akarok.) - Amúgy mi az a "stréber szemüveg"? - De ne foglalkozz velük, éld a saját életed.
2013. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem ítéllek el emiatt. De sajna ettől még nem is vághatok fel a kimagaslóan nagy EQ és IQ szintemre, hiszen ennek egy alap dolognak kellene lennie a nem primitív létezi formáknál.
2013. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Haha fake kérdés. Csak az a bibi, hogy tényleg vannak ilyen homárok. De ők még annyira sem hajlandóak, hogy legalább ilyen minőségű szöveget írjanak...

Nos kedves kérdező, Te meg talán unatkozol?

2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Esetleg még a beszédstílusom miatt is, mert gyakran megtoldom a szavak végét egy h-val vagy csi-zek, de ennyi.

Azt még nem írtam hogy a legjobb barátnőm egy Lillácska nevű lány akivel elvagyok a plázákban.

Na most már mindent leírtam.

2013. ápr. 5. 20:24
 7/13 A kérdező kommentje:
nem kamu, de az igaz néhány "magamfajta" valóban nem tudna ilyet írni. Nekem is sok fejtörést okozott hogy eszt megírjam de sikerült.
2013. ápr. 5. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ügyesen összegyűjtötted a mai fiatalságra jellemző (szerintem legbugyutább és legidiótább-nincs jobb szó rá) tulajdonságokat. A véleményem a kérdésről az, hogy FAKE!! Miért? Azért, mert érezni az írásod stílusán hogy nem ilyen vagy, és azok a helyesírási hibák (eszt, első kommentedben a wok) direkt kerültek bele, nem azért mert te alapból így írsz :) Ez egyrészt dicséret. Másrészt, ha netán igaz lenne, akkor sem ítélnélek el, csak azért mert ilyen a külsőd, a te "egyéni" stílusod. A személyiséged már más tészta.


OFF: Érdekes, hogy mennyire ellene vannak az emberek ennek a divatnak, mégis virágzik, nem?

2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kamu!
2013. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ötödik vagyok. A nyolcadik válaszoló jól kifejtette, ugyan ez a vélményem.

Te pedig kérdező, azért ne légy annyira elszálva a helyesírásodtól, mert van még benne hiba...

2013. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!