Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok: Mitől tartotok egy...

Lányok: Mitől tartotok egy férfit férfinak? Infok lentebb.

Figyelt kérdés
Mi az amit egy férfihoz tudsz csatolni hogy igen ez jár egy férfihoz...gondolok itt ruházatra, megjelenésre, viselkedésre, mit hord mi az ami férfiassá teszi mi ami nem. Pl: karóra áll. férfias. Férfiak is írhatnak:D én is férfi vagyok vagyis fiú és kíváncsi vagyok rá:) 18/F
2009. szept. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a ruhazata tesz egy ferfit ferfiasnak, hanem maga a jelleme.

Pl. Imadom a jo humoru, apolt fickokat.

32/N

2009. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
férfias nálam: laza,elegáns vagy sportos öltözet, ami nem követ semmi hülye divatot(nem szűk,de nem is esik le rólad a nadrág), kis borosta vagy szakáll, ha a fiúnak lágy,lányos vonásai vannak, legyen igényes, de ne vigye túlzásba, merje bekoszolni a kezét, és ne siránkozzon, ha egy kis folt vagy szakadás esik a ruháján, ne pacsulizza be magát, egyszerűen tisztálkodjon és használjon valami deót, legyen magabiztos és udvarias, sugározzon erőt és egy kevés harciasságot (de azért ne ugorjon neki mindenkinek:D) , és ne borotválja le a mellkasát vagy a lábát, mert az borzalom!
2009. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra férjem egy példa a férfias férfi ideálra. Testalkata átlagos (nem túl nagydarab, de nem is nyeszlett), ápolt. Nem fél kimutatni az érzelmeit, de nem is csöpögős. A szeretteiért bármikor kiáll, de feleslegesen nem kakaskodik főleg nem nála gyengébbekkel, nőkkel. Ha bármit szerelni, javítani kell, csak ritkán van szüksége segítségre. Természetesen ő sem tökéletes, csak számomra!

Ja, és ha valakinek dicsérem (a tudta nélkül), akkor tuti, hogy aznap vagy másnap összekapunk valamin :)

2009. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és pl a karóra?
2009. szept. 21. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem a karóra az tökmindegy, csak egy kiegészítő...attól,h valakin van egy óra, még nem lesz férfias, vagy férfiatlan...
2009. szept. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó, nagyon tudod, hogy mi a frankó! A karóra, na az férfias! NAGYON! Uhhh... Dzsonszí órafan. És férfias. Dugnám.
2009. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól férfi valaki, hogy olyan a kisugárzása. Tudja magáról, hogy férfi, és úgy néz rám, mint egy nőre. Van önbizalma.
2009. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!