Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Mónika showban miért vannak...

A Mónika showban miért vannak egyfolytában cigányok, ki kíváncsi rájuk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a primitív magyar emberek is jól szórakoznak rajtuk. Szóval hidd el, hogy van rá igény, sajnos....
2009. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint te ha tudod,hogy kik vannak benne...Én azt hittem már rég vége a Mónikának...ezek szerint nem...
2009. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rájuk kíváncsi. Utálom őket, Győzikével az élen. Miért nézzem azt ahogy veszekednek a cigányok? Semmi értelme.De mégis van olyan aki nézi, hiszen ha nem lenne nézettség akkor levennék a műsorról. Gondolom a többi roma nézi, és a nagyon unatkozó nyugdíjasok.
2009. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok roma, se nem nyugdíjas,de régebben én is néztem. Miért? Mert jól el lehetett rajta röhögni. Most persze érdekes módon mindenki azt fogja ide írni rajtam kívül, hogy nem nézi/nézte mégis 800 ezren nézték átlagban.
2009. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
azért ők vannak benne, mert csak ők olyan hülyék,hogy ország-világ előtt kiteregessék a szennyest. illetve azért is,mert abban meg mi az érdekes, ha két ember kultúráltan megbeszéli a problémáját???kell valami akció...
2009. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez is az a fajta műsor, amit nem néz senki, de mindenki beszél róla :) Én személy szerint ha nézem is kb.2 percig, mert aztán felidegesít, és elkapcsolom :)
2009. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

A Mónika show elrettentő példának remek:D

Amúgy kérdésedre válaszolva: sokan kíváncsiak, legalábbis a nézettségi mutató szerint. Röhögni lehet rajta, és néha tényleg vannak érdekes és tanulságos történetek, de ezek elég ritkák. Primitív hülyeség... De nem csak a magyar ember kajálja, az "emelkedett szellemű" Amerikában is zabálják az ilyesfajta fost.

2009. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szociológiai szempontból rendkívűl érdekesek az ott helyet foglaló "vendégek",csak azért nézem néha,hogy röhögjek egy jót,olyan félévente kétszer...:)
2009. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Joshi Bharat,kezdetben turbo-humanista műsora már a Mónika-show-t is alulmúlja.
2009. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mert nekik nem szégyen égetni magukat egy kis apróért...
2009. szept. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!