Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Normális?...

Miért csinálja ezt? Normális? Egy pasi a suliban egyfolytában ver! Szó szerint! Röhög azon, hogy odajön, és egyszerűen pofán csap. Aztán rámír fészbukon hogy szia, csak ennyit akartam, szia!

Figyelt kérdés

Most ismerkedik, vagy tetszem neki, vagy utál, és azt akarja hogy utáljam, vagy mi?Tényleg fáj amit csinál, belémrúg a folyosón is.(mondtam neki hogy fáj,de csak röhögött és azt mondta direkt azért csinálja...)

15/L


2010. okt. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben csak egyszer erősen tökön rúgnám, az biztosan elvenné a kedvét az ilyen akcióktól. Akár a facebookon is rákérdezhetsz utána, hogy tetszett-e neki. :)
2010. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az illető egy bunkó paraszt,

Megkérdezhetem: cigány a pasi?

2010. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs iq-ja.csak kelkáposzta lé van az agyába. akkorát rúgj a tökébe h leszakadjon neki,de most komolyan.
2010. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Masodik ilyen kerdes, harom nap alatt! Hulyulsz vagy igaz? Ha igaz, hol vannak a tanarok, haverok stb. Nem azt kell mondani, hogy "fajjjj". Azt hogy ezt rogton hagyja abba, ezt nem viseled el tole. Ezutan szolj az igazgatonak, tanaroknak.
2010. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos régebben ilyenek azért nem voltak mert kiherélték és megölték őket, de a mai szabad társadalomban mindenki vesztesnek van nevelve. a többiek ezt nyugodtan nézik? a tanárok nem tudnak róla? te miért nem mész oda pl szüleidhez?
2010. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az tuti, hogy nem komplett az ürge.
2010. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!