Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valami vonatbaleset történi...

Ha valami vonatbaleset történik, és meghal valaki, akkor sok kommentelő miért a vonatot sajnálja?

Figyelt kérdés
Ha pl két vonat ütközik, van 21 sérült,és jönnek a kommentek hogy de kár a mozdonyért,stb.
2013. ápr. 6. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam mégy ilyen kommentet.
2013. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már sajnos láttam
2013. ápr. 6. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel még én se találkoztam, csak legfeljebb olyan kommentekkel, ahol a mozdonyvezetőt sajnálják, aki talán nem is tudja feldolgozni a történteket, hogy átgázol egy öngyilkoson, vagy elsodort egy autót, ami a tilos jelzés ellenére ment át a síneken.
2013. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem láttam mégy ilyen kommentet."



"Ilyennel még én se találkoztam, csak legfeljebb olyan kommentekkel, ahol a mozdonyvezetőt sajnálják, aki talán nem is tudja feldolgozni a történteket, hogy átgázol egy öngyilkoson, vagy elsodort egy autót, ami a tilos jelzés ellenére ment át a síneken."



Ilyen rengeteg van, most csak úgy keresés nélkül is tudok egy videót. A mozdonyvezető halt meg, egy özvegyet és három árvát hagyott magára.

A mozdonyt sajnálják, nem a mozdonyvezetőt, és a három gyerekét, meg a feleségét stb...

Lásd itt V43 1054-es mozdonyt sajnálják:


http://www.youtube.com/watch?v=GkwKpCeZKHk


A komentek: Ennél a videónál:

http://www.youtube.com/watch?v=GkwKpCeZKHk


Ebből a videóból a kiragadva egy két hozzászólás:


"szegény mozdony. megsirattam pedig nem ismertem"


"ja de egy ilyen mozdony többet ér mint egy ember...egy nagyon jó magyar gép amit már nem gyártanak emberekből úgyis sok van...eza mozdonyról szól, ennyit minimum megérdemel"



Lehetne még több videót írni.

2013. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem láttam, az ilyen emberek érzelmileg csököttek.
2013. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es erről beszéltem, úgy beszélnek a mozdonyról, mintha az anyjuk, vagy apjuk halt volna meg
2013. ápr. 6. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy rég halott kor emléke haldoklik az elvesző régi dolgokkal, és ők azt a régi kort gyászolják leginkább. Sokkal közelebb állt hozzájuk, mint a szerencsétlenül jártak a mában.
2013. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!