Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy kérdésből kiderül,...

Ha egy kérdésből kiderül, hogy a kérdező homoszexuális, akkor miert akarja a legtöbb kommentelő megverni, illetve miért csak a fiúkat kell megverni, vagy a homoszexuális lányokat is verni kell?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem értem mi az összefüggés a homoszexualitás és valakinek az összeverése között.A "be kéne verni a pofádat" típusú válaszokra gondolok.Példaául ha megverünk valakit akkor annak hirtelen megváltozik a szexualítása?Vagy csak törött álkapoccsal tudom elfogadni valakinek az enyémtől eltérő szexualítását?Mit gondoltok erről?
2010. jan. 6. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
A cigányok és a homoszexuálisok egyesek szerint lejjebb vannak a rangsorban mint ŐK. Találkoztam már néhány ilyen emberrel mindegyik sírt ,zokogott,könyörgött a végén.
2010. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De minek a végén?És milyen rangsorban?Ez egyre érdekesebb...
2010. jan. 6. 21:14
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert álszentek.Magasabbrendűnek képzelik magukat,mint a homók.Ugyanakkor az belefér az értékrendjükbe,hogy ők is melegmódra szeretkezzenek ( orális,meg anál szex.) Ha ők csinálják,akkor kultúra,ha egy meleg,akkor förtelem.
2010. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre hogy néha a homók érzik magukat magasabbrendűnek.Mondjuk az igaz,olyat még nem hallottam,hogy a heteroszexuális ember arra való hogy összeverjük.Én az egészből ezt a verés dolgot nem értem.Az egész szexualításhoz mi köze valaki megverésének?Ez olyan deviancia lehet,mint például anyagi dolgokat,pénzt társítani a fejemben a szexualításhoz,(lásd prostitúció).Verést társítani ugynolyan kóros valószínüleg.De ez csak egy feltételezés.
2010. jan. 6. 21:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
itt a legtöbb kommentelő aki "kemény" mindenkinek átharapja a torkát beszólogat,az a való életben nyakát behúzó itt sem vagyok típus.igazi nethúszár csak névtelenül bátor.
2010. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert a normális emberek ezt elfogadhatatlannak tartják hogy valaki..Hát nem fejtem ki miket csinál a saját nemével!

Ilyen Vásáry André típusú emberek engem is idegesítenek és irritálnak!!!!!

2010. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert még nem mindenkinél volt sikeres a liberális média 10-15 éve tartó agymosása. Nem kell csodálkozni, hogy ezek az emberek is elmennek szélsőséges irányba mikor rájuk akarják kényszeríteni, hogy fogadják el amit ösztönösen is undorítónak tartanak.
2010. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Mert buta és agresszív hangemberek. Szemtpl szembe kushadnának az ilyenek, neten meg nagy a szájuk.

Egyébként a homofóbia egy betegség, amiből ma már szakember segítségével ki lehet gyógyulni. Ajánlom néhány homofób válaszolónak is, hogy forduljanak pszichológushoz, hogy mihamarabb meggyógyuljanak.

Egyébként heteroszexuális vagyok, de elegem van ezekből a kérdésekből... úgyis mindnek az a vége, h elkezdik szidni a melegeket..

2010. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

"mikor rájuk akarják kényszeríteni, hogy fogadják el amit ösztönösen is undorítónak tartanak"


Ostobaság! Ösztönösen az állatok sem tartják undorítónak a homoszexualitást- talán azért, mert nem nehezedett az agyukra a Biblia évszázadokon keresztül?

Az nem lehetséges, hogy ez a "liberális agymosás" valójában csak visszatérés ahhoz a természetes állapothoz, amit az inkvizíció évszázadokon keresztül üldözött és máglyán égetett el? Nem lehet, hogy a mások elfogadása valahogy emberibb viselkedés, mint a mindenféle "más" iránti gyűlölet?


A kérdésre pedig: Szerintem aki ezt a verés dolgot komolyan is gondolja, az csak a saját frusztrációját éli ki, ami valójában az intelligencia hinyából fakad. Semmi köze a szexualitáshoz. Csak ai IQ-jához.

2010. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos nem tudom kik azok a "Vásáry André típusú emberek" akiről itt szó volt.Én pontosan azt nem értem,hogy mi köze a verésnek a szexualításhoz,de hogy mindehhez a politikának mi köze arról aztán végképp még feltevésem sincs.A liberális szótól undor fog el,de ez végülis nem tartozik ide.Ettől függetlenül velem még sohasem fordult elő hogy úgy éreztem rám akarnak kényszeríteni valamit amitől "normális ember undorodik".Nem tudom milyen terrorban élnek egyesek,akikkel ez előfordult ezek szerint,de nem irígylem őket.Szóval a lényeg, hogy eddig még senki nem magyarázta meg miért kell homoszexuálist verni.Illetve hogy a lányokat is verni kell-e,vagy ez csak fiúkra vonatkozik?.Ha ezekkel a "verjük be a pofájukat" típusú kommentekkel nem lenne gyébként elárasztva az internet akkor fel se tűnne hogy van olyan hogy homoszexualítás.

2010. jan. 7. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!