Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire különbözőek a nők-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire különbözőek a nők-nők és férfiak-férfiak ízlései? Tudjuk, hogy nem egyforma, de szerintem csak kis mértékben térnek el, ahogyan ezt itt egy kommentelő megfogalmazta. Vagy más a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Az "ízlés" csak nagyon kis mértékben különbözik.

Kb csak annyira hogy én azt mondom egy jó csajra hogy nálam 9/10, te mag azt mondod hogy csak 8/10, de egy kövér csaj egyikünknek sem tetszene.

De mondok egy másik példát.

Vegyünk egy 40 fős osztályt. 20 fiú, 20 lány.

Ha megkérdezik a lányokat, hogy ki a legjobb pasi az osztályban, mind a 20-an kb 3 srác valamelyikére fognak szavazni, a másik 17-re még csak véletlenül sem.

Ezek szerint ezek a srácok jobbak a többinél, tehát megdől az itt is sokszor hangoztatott "a szépség relatív" állítás.

Ha nem hiszed, nyugodtan kipróbálhatod az osztályodban is.

Egyszerűen vannak párválasztás szempontjából előnyös és hátrányos genetikai adottságok, ezt nem lehet letagadni.

Aki nem rendelkezik előnyös tulajdonságokkal, azt a másik nem képviselői szarba se, fogják venni.

Nincs ilyen hogy "szerencsétlenkedés" ahogy az előző hozzászóló mondja.

Magabiztos attól lesz pl. egy nő, hogy egyrészt látja azért a tükörben hogy jól néz ki, másrészt ezt a férfiak is megerősítik, folyamatosan pozítív visszajelzéseket ka a külsejével kapcsolatban, ettől pedig nő az egója nem kicsit.

De aki nem kap ilyen visszajelzéseket, szarba sem veszik, az mitől lenne magabiztos?

Az emberek önbizalmát a sikerélmények növelik, nem pedig a kudarcok.

A kérdésedre tehát a végső válasz:

Aki jól néz ki szinte bárkit megkaphat, aki viszont nem... nos hát az vagy felszed csúnya/kövér nőt/férfit, vagy egyedül marad. Sokan az utóbbit választják, abban a reményben hátha fel fel tudnak szedni egy nekik tetszőt.

Van akinek bejön, van akinek nem.


2013. márc. 20. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ez így van, de sosem lehet általánosítani ezt sem
2013. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mert, ahogy ezt így leírtad, szerintem nagyon jól látod a dolgokat.
2013. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy mindezt teljes bizonyossággal megállapítottad, kútba is ugorhatsz.
2013. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szép és jó.

De ahhoz nem kell visszajelzés,hogy tudd jól nézel ki.Mindenkinek az agyában dől el.

2013. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint viszont ez az elmélet csak addig tartható fent, amíg a megkérdezett alanyok csak és kizárólag külső tulajdonságok alapján választanak. A való életben viszont ennél sokkal komplexebb a párválasztás.
2013. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az agyában dől el? Nem feltétlen, csak egy bizonyos szintig. A legtöb embernek van egy kialakult világképe a környezetéről és magáról, de ha sok olyat tapasztal lát, vagy sok negatívat kap vissza, akkor egy idő után az agya is sokszor más belátásra kerül, nem fogja magát annyira vonzónak látni, romlik az énképe.
2013. márc. 20. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Mndenkinek más tetszik és mástnéz meg elsőre. Nekem régen a mackósabb, ducibb, magas férfiak tetszettek. Aztán ahogy idősödtem az ízlésem is változott. A férjem, már vékony és sportos. Nem lehet általánosítani, hogy a kövér nem tetszik senkinek. Van akinek az tetszik. A szépség a kor ideáljától függ.
2013. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én most a külső relevéns tényezőkre gondoltam, a benső megítése más gorcső alá fog esni sokszor. Maradjunk a külsőnél, ami a párválasztásban jelenleg( ezen van a hangsúly) nagyobb szerepet kap a legtöbb embernél, mint a benső értékek.
2013. márc. 20. 12:30
 9/10 A kérdező kommentje:

7. nem hiszem, csak egy szintig igaz. Te is inkább ezeket afiúkat nézed meg elsőre, mint a Janit, aki szabálytalan arcú, alacsony, szőrös.


http://www.youtube.com/watch?v=8Drv1HVqTU8

2013. márc. 20. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az a bajod, hogy nem vagy szep es valami elmelettel bizonyitani akarod, hogy te igenis szep vagy akkor rossz helyre jöttel.


A szep akkor is relativ, az osztaly pelda rossz pelda, mert egy celcsoport, mint ahogy egy csapat kanos 17 eves srac es egy adag 40 eves otthon ülö anyuka is mas-mas celcsoport. De persze ilyet meg nem tanultal, emiatt nem hibaztatlak, hogy nem tudod.


Ha meg akarsz felelni egy adag 17 eves lanynak akkor tudnod kell mire vagynak es arra gyurni. Tudod mint a marketing, fogsz barmilyen haszontalan dolgot, ranyomod, hogy hellokitty es minden 12 eves kislany megveszik erte.


Tedd ugyanezt magaddal. Legyel menö, izmos, jokepü, talpraesett, nagyravagyo, pofatlan, elegans, kedves es hihetetlen bator, es egy 17 eves sem fog tudni neked ellenalni.


Ha maradsz kicsi senki, attol meg nagymamad hihetetlen jo pasinak fog tartani...

2013. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!