Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a teljesen hétköznapi...

Mi az a teljesen hétköznapi testi jelenség, ami mégis nagyon tud idegesíteni?

Figyelt kérdés
Én pl utálok csuklani, apukám meg a tüsszentéstől tud nagyon kiborulni, de olyannyira, hogy egy sima hapci után aztán az egész világ el van átkozva :D
2013. ápr. 6. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Párom tüsszentőrohamai, leginkább azért, mert házrengetőket csinál... egyszerűen nem tudja, nem akarja visszafogni, és csinál egyszerre vagy huszat... allergiás is persze. Na abban az időszakban falnak megyek tőle, és már az első után rákiabálok, hogy hagyja már abba, mert szétmegy a fejem tőle... :) Persze tudom, nem (csak) ő tehet róla, de gyantom, hogy a házrengetőt most már direkt csinálja. Régebben tudta halkabban is, meg idegen helyen is vissza tudja fogni egy kicsit...


A saját csuklásom néha engem is idegesít, máskor nem. Páromat nagyon, ő ettől megy falnak...

Ami még zavar, az páromnak egy bizonyos kézmozdulata, amikor nagyon magyaráz valamit... ilyen okoskodó, lekezelő modorban, a kézmozdulat meg még rátesz.

Anyám magyarázás közben úgy hadonászik, hogy két méteres körzete életveszélyes zóna :)

Na meg a horkolás, de azt szerencsére ritka.

Más most így nem jut eszembe.


Ja igen, tegnap őrültem meg, van egy pár macskánk (kinti-benti), és ugye most vedlési időszak van, tiszta szőr minden. Az orromat tegnap annyira irritálta, hogy folyton viszketett, és már nem tudtam, hogy vakarjam... De ez is ritka.

2013. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hosszú hajam, mikor hullik, naponta fel kellene porszívózni, az kiborít
2013. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a " tikk " -ek, tehát például olyasmi, hogy orrhúzás, torokköszörülés, stb.

Olyan kényszeres cselekvések, amiket a legtöbben nem kontrollálnak már az elején, és akkor idővel megszokássá válik és nehéz elhagyni.

2013. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársam (lány) olyan hangosan tüsszent, az óra közepén, hogy én szégyellem magam.
2013. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ünnepeket követő tömegoszlató pukika, ami még engem is eloszlat, na az zavaró.
2013. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szobatársak horkolása, vagy szuszogása, vagy akármilyen hang amit az emberek éjszaka kiadnak. Tudom, hogy nem direkt csinálják, de meg tudok őrülni ezektől.
2013. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!