Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csaj az egész házban azt...

Egy csaj az egész házban azt terjeszti, hogy "erkölcstelen" vagyok, mégis mi köze van hozzám?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, van egy szomszédom, aki kinézetre egy nebáncsvirág, de már rájöttem, hogy egy kígyó. Állandóan leselkedik utánam, hogy ki mikor jön hozzám, ha elindulok otthonról, az az első, hogy kilép az ajtón. Nem tagadom, szexkapcsolatom van egy sráccal, mert nem kell komoly kapcsolat, nagyon sok munkám van, így meg van legalább valaki, akivel jól érzem magam és nem kell mindig mást felszednem. Odajött hozzám, hogy a "párom" látott-e valami kutyát itt a házban, mikor jött. Nekem meg kiszaladt a számon, hogy nem a fiúm, meg nem hiszem, hogy szaladt itt valami. Na, erre nem kellett több, hogy másnap már az egész házban azt mondogatta, hogy hozzám feljárkálnak a pasik, mindig más van nálam. Legalábbis ezt hallottam vissza.

Komolyan, mi a fene köze van hozzám? Én nem tartom elítélendőnek azt, ahogy élek, mert nem mindig más pasasokat hordok fel, hanem egy valakivel jól érzem magam, fiúban is ezt sokan csinálják. Na de az azért erős, hogy lotyónak titulál, mintha illegetném magam idegen hapsiknak. Ráadásul senki más fiút nem látott még nálam, max csak barátokat. Hogy lehet leállítani az ilyet? Az a kellemetlen, hogy fiatalok laknak a házban és van itt mindenkinek csontváz a szekrényében, nehogy már én legyek a legfőbb téma.


2013. márc. 25. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Ne is figyelj oda a sok buta magyarra, főleg a kettős mércére. Ezt a csajt meg kapd el egy sötét sikátorban.
2013. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

szemét dolog,látszik hoyg nem tud mit kezdeni magával a nő.

tudom hogy furcsa de egyszerűen le kellene tojnod hogy mit gondol. Ez egy nagyon gyerekes viselkedésre vall egyébkétn . Mi köze hozzá? tényleg látszik h. sz.r az élete.

Szerintem foglalkozz a dolgaiddal és midnekivel továbbra is legyél kedves . Ha leordítod a fejét v. netán normálisan elmondod neki a bajodat akkor lehet hogy még rosszabb lesz a helyzet vhogy nem tudom elképzelni hogy leállna.

Szóval ne törődj vele.

2013. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Panelban laksz gondolom.

Voltam hasonló helyzetben, ezért tuti tippem van, hogyan lehet leállítani az ilyet. Mondjuk az nem fiatal nebáncsvirág volt, hanem egy vén satrafa, aki minden fiatalra írígy. Remélem elég karakán vagy? Mivel én a következőt csináltam: Egy alkalommal, amikor visszahallottam, hogy miket mond rólam, egyébként is szar napom volt, ez betette a kaput, szóval határozottan, és ellentmondásosan közöltem vele, még egyszer visszahallom, hogy a hátam mögött mindennek lehord, következményei lesznek az garantált.(Következményei alatt mit értesz bízd a fantáziájára, ez nyilván blöff, de higgye aminek akarja). Lényeg érezze, kiállsz magadért.

Megjegyzem azóta az öreglány rám sem mer nézni.

Ne hagyd magad!

2013. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
- Utolsó voltam, helyesbítés: "ellentmondásosan" helyett ELLENTMONDÁST NEM TŰRŐEN.
2013. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van, az ilyet másképp nem tudod leállítani. Még szerintem az lenne a legjobb, ha tanúk előtt kérnéd számon, pl. ha épp van ott másik lakó, és akkor közölnéd vele, hogy több embertől visszahallottad a hazudozásait.
2013. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jól mondják,dög unalmas élete van,vagy irigy,és féltékeny!
2013. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Vagy problémát csinálsz neki. Ez a fajta unatkozó ember csinál ugyanis problémákat magának - és neked is. Ha le tudod foglalni problémákkal akkor te mentesülsz. Pl. az elöttem szolók is ezt tették, félelmet adtak neki ez gond volt neki s leállt. Arra vigyázz csak ne csinálj büncselekményt. Pl. kezd azzal hogy bekened szarral a kilincsét hátul ahol nem látszik. Kormos olaj zsir se rossz csak lehet nem elég.
2013. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na köszi, azért ilyenekre nem vetemednék:D Hát nem panel, hanem sima téglaház sok fiatallal, albérlőkkel stb, na de értitek, ne az legyen már a téma, hogy én mekkora lotyó vagyok, csak mert van 1 db pasas az életemben, akivel urambocsá' kötetlenül elvagyunk. Vannak olyanok, akik tényleg havonta váltják a pasijukat, én meg inkább ha nem akarok kapcsolatot, tartok egy fiút, akivel szórakozunk. Ezért még ne mutogasson rám, nem tudom, hogy miért velem foglalkozik folyton.
2013. márc. 26. 00:11
 9/23 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben megértem, jól tudom milyen idegesítő ez. De ha minden nap más pasit vinnél fel akkor se lenne közük hozzá, itt nem a témával van gond, hanem ezekkel az emberekkel. Akik folyton mások dolgaival foglalkoznak. Van szelídebb lehetőség is. Ha van valaki aki normális, találj ki magadról ártatlanabb de érdekes pletykákat s kérd meg terjessze. Lehet jobb ha arról csámcsognak.
2013. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze ahhoz,h te mit csinálsz,kivel vagy stb.Szerintem,sz.rd le az ilyen embereket.Inkább szánalmasak,mert üres az életük,és abban lelik örömüket,h másokat b.szogatnak,meg alaptalan dolgokat terjesztenek.Én kiröhögném a helyedben!
2013. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!