Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a nagyon általános...

Mi az a nagyon általános dolog, ami mégis zavar a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Engem pl az, hogy 1 megállóval azelőtt, hogy leszállnék, leül mellém valaki, persze én ülök belül. És az olyan furán veszi ki magát, hogy "bocsi, leszállsz a következőnél?". Miért szállna le, csak nem ül le 1 megállóért :/ szóval értitek...


Titeket mi zavar? Jöhet bármi, pl a szakadó esőben mindig a jegyet vásárló száll fel elsőnek, a bérletesek meg állnak és fáznak stb.


2013. márc. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor szállunk fel a buszra, ugye ott nagy tolakodás van. Múltkor mögöttem állt egy anyuka a kisfiával a kezében (még lent a megállóban). Amikor már az ajtó közelében voltam, akkor vettem észre őket, előre akartam engedni, egy öregasszony meg majd fellökött engem is és az anyukát is a gyerekkel, és utat tört magának és felszállt gyorsan. Az ilyenektől idegbajt tudok kapni.


Az időseknek szívesen átadom a helyem, de amikor feljönnek a buszra, és még 3 másodperc sem telt el, de ezek már elkezdenek direkt hangosan rikácsolni, hogy ezek a mai fiatalok, stb. és csúnyán szidják őket, hogy nem adják át a helyüket.


Azt én is imádom, amikor szakad az eső és majdnem mindenki bérletes, és az elsők közé tolakodik az, aki jegyet vesz.


Meg amikor valaki jegyet vesz, és vannak még 100-an lent, és aki jegyet vesz elfelejtette kivenni a pénztárcáját az utazótáskából, és persze hogy a legalján van, és ezzel elmegy 2-3 perc, rá vár mindenki.


Lehet hogy utálatos vagyok, de minden nap buszozok 1-1 órát suliba és vissza, szóval minden nap tapasztalom ezeket. :)

20L

2013. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A 2. mondatot nem fejeztem be, csak akartam :) Tehát amikor az öregasszonyok elkezdenek rikácsolni, akkor már nem szívesen adom át a helyem, sőt egyáltalán nem adom át, szidhatnak akárhogy. Attól hogy fiatalabb vagyok, nem vagyok a kutyájuk. De aki nem szól semmit, annak rögtön átadom.
2013. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem az zavar, hogy kigyullad a metro.
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!