Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha az alig...

Mit szólnál hozzá, ha az alig 15 éves fiad részegen késő este menne haza?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
én már nemtok mit szólni, rendszeresen ez van
2009. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Hát mindenki volt 15 éves. Ha ez egy első alkalom volna meglegyinteném, hogy fiam hogy gondolod, menj feküdj le. Ha köv. hétvégén is előfordul akkor komolyan elővenném. Én is jöttem haza atomrészegen tizenéves koromban. Kb 4-5 alkalommal. Nem minden hétvégén.
2009. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha jól emlékszem az első igazi négykézlábas hazamászós italozásom 15 éves koromban volt... Hú, de régen volt!

Aznap semmit, max. bevinnék neki egy lavórt, ha netalántán hánynia kéne.

Másnap viszont komolyan elbeszélgetnék vele. Semmi kifogásom az alkoholfogyasztás ellen, egészen addig, míg ez mértékkel és nem gyakran fordul elő. Nekem is voltak olyan osztálytársaim, akiknek az volt a hétvégi program, hogy péntek, szombat dizsi, nekem ez akkor sem, most sem fér bele a világnézetembe. Alkalomadtán be lehet dobni egy sört, de egy sörtől senki nem kerül a padlóra, szóval mértékkel.

2009. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!