Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik a legcikisebb, legvicce...

Melyik a legcikisebb, legviccesebb családi sztori ami megtörtént veled vagy a családoddal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Felállt a kutya farka, erre én kihívtam az állatorvost. :D

Azt hittem, egy szétnyílt seb van a kutya hasán, és kiáll belőle egy darab hús.

2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mikor apàmhoz eljött egy fogorvas haverja ès oda hivtak magukhoz, h a doki nézze meg a fogam mert lògott (kb 5èves lehettem) én meg akkoràt pukkoltam mintha egy petàrda robbant volna...na az ciki volt!
2012. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Lila hajjal üdvözöltem egy szilveszteri üdvözlőlapon a családtagokat, barátokat. Riadtan hívtak fel.

A fotó képszerkesztővel túl jól sikerült.

2012. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Életem első állásinterjúján teljesen elfelejtettem,hogy milyen programmal dolgozok :D nem hivtak újra :D (webszerkesztő vagyok)


22/N

2012. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Ferjem szereti megpaskolni a popsimat. Amikor koltoztunk es jottek csaladtagok is segiteni pakolaszni es cipelni mindenfelet, valahogy a ferjem szorakozott volt es rapaskolt az occse fenekere. Kepzelhetitek, jot nevettunk rajta, ferjem nagyon zavarba jott...
2012. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Nyáron Honda chopperrel járok dolgozni. Nagyon meleg volt, csak egy vékony ing volt rajtam. Nem vettem észre, hogy a menetszél kigombolta a ingemet, és gyakorlatilag egy szál csipkés melltartóban motorozok. Lövésem sem volt, miért villognak rám a pasik az autókból.

A másik sztorinak is a mellem a főszereplője. Falat mászni voltunk, és egy nagyobb fogásnál a mellem kiugrott a birkózótrikóból. Úgy megijedtem, hogy azonnal elengedtem a falat. Erre nem volt felkészülve, aki biztosított, így én lefelé, Ő meg a kötél másik végén felfelé repültünk.

2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Még kicsi voltam,a nagyszüleimnél töltöttem a napjaimat.Játszottam a macskával,egy madzagra rákötöztem egy plüssállatot és a macska azt kergette.A nagypapám leült mellénk én meg poénból odadobtam a plüssöt a lába közé:DJó nagyot ordított:D
2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1-nek annyit hogy én is jártam így: Még kicsi voltam, de azt magyaráztam a kisebb testvéreimnek hogy most születik a kutyánk kiskutyája (pedig csak állt a farka a kutyának) :D :D :D
2012. febr. 22. 13:57
 9/13 hallari válasza:
96%
Én egy éves lehettem, amikor apám egyik legjobb barátja vendégségbe jött (anyám mesélte a sztorit). Anyu épp öltöztetett volna, de így, hogy pont akkor jött Karcsi bá' odafordított meztelenül felé, hogy lám, itt a kisfiam. Én meg (talán megijedtem) egyből elkezdtem gőzerővel pisilni... :) Ráadásul közel is hajolt...
2012. febr. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Hévízre költöztünk, s így háziorvost választottunk. Az első bemutatkozó látogatásunkkor, az orvos kérdésére, hogy van valami probléma? A 2 éves lányom kapásból válaszolt: 'apa sokat köhög és fingik'. A néhány másodperces, ám nagyon kínos csönd után mindenki kényszeredetten mosolygott! /Pedig nem is szoktam köhögni!/ Deni-papi
2012. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!