Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találnátok ki facebook-ra...

Találnátok ki facebook-ra egy-két mondatos felhívást, arra, hogy ne jelöljön ismerősnek az aki nem ismer?

Figyelt kérdés

Pl: Ha láttál egyszer a buszmegállóban, az még nem jelenti azt, hogy ismerjük egymást.

Lehet ponénos, vagy bármilyen, a lényeg, hogy értsék.


2013. ápr. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak az van kiírva, hogy "csak akkor jelölj, ha egy sziánál legalább két mondattal többet beszéltünk már egymással". Néha én is gondolkozom rajta, hogy kiteszek valami ilyesmit. Bár én simán nem jelölöm vissza, akiről nem tudom, hogy ki, vagy csak látásból ismerjük egymást. Egyébként ez annak a valakinek a sara, aki az eredeti angol nyelvű "friends" szót magyarra ismerősnek fordította. Nagyon mást jelent a kettő.
2013. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, csak ég és föld különbség van a kettő között.

Ja, és én is úgy szoktam, hogy nem fogadom el az olyan embereket, csak az zavar, hogy túl sok emberrel kell így foglalkozzak, feleslegesen...

2013. ápr. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!