Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy szemelyes sztorikrol,...

Egy szemelyes sztorikrol, dolgokrol, egy atlagos ember mindennapjairol szolo blog lehet nepszeru?

Figyelt kérdés

Vagy senkit sem erdekel massal mi tortenik?

Az en blogomat senki nem olvassa, meg a barataim sem.



2013. ápr. 8. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár még népszerű is lehet, de az már gond, ha a készítőt a becsvágy vezérli. Tehát csak azért ne add fel.mert nem vagy népszerű, vagy emiatt ne válts stílust. Elsősorban magadnak csináld.
2013. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet népszerű, de ékezetek nélkül és rossz helyesírással kevesebb rá az esély. Hacsak nem annyira rossz, hogy már viccet csinálnak belőled a jót nevető látogatók :)

Tehát egy jó bloghoz az elsődleges az, hogy helyesen tudj írni, jó stílusban, viccesen akár, vagy elgondolkodtatóan - mindkettőre szükség van. Meg a témák megválasztása is fontos. Írhatsz a könyvélményeidról, filmekről, nagyvilág híreiről. Ne félj a saját véleményedet megfogalmazni, de tedd ezt úgy, hogy ne bánts meg vele más vallású, más nemzetiségű, más bőrszínű, más politikai beállítottságú, fiatal vagy idős, gazdag vagy szegény embereket. És elsősorban magadnak írd, a saját gondolataidról.

2013. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott van arra a facebook :D

Melyik a blogod?

2013. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs "stilust valtani" es nem is azert irom, hogy tobb ezren olvassak, de mivel a kutyat sem erdekli igy feleslegesnek erzem, mintha a falnak beszelnek...


Tudok helyesen irni es jol fogalmazni (nem dicsekvesbol), regebben leveleztem sok emberrel es mindenki idosebbnek tippelt a koromnal, azt mondtak jo velem beszelgetni.

Van olyan hobbim amirol irni tudnek, meg nem probaltam. Honapok ota hozza sem nyultam a blogomhoz.


Szoktam masoket olvasni, es nagyon sok helyen (habar erdekes es vicces kepek vannak, meg szorakoztato tartalmak) a "hejjessiras" ellenere is olvassak es kommentelnek is nekik.

2013. ápr. 9. 00:25
 5/9 A kérdező kommentje:

Mire van a Facebook? o.0

Nem szeretnem megosztani itt, csak rohejes lenne hogy valaki itt panaszkodik amiert mindenki lesz@rj@ a blogjat. >.<

2013. ápr. 9. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Én is így éreznék, ha érdekelne:D

2013. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétféle író van.

Aki a közönségnek, és aki magának ír.


Engem nem csak az érdekel, kivel mi történik, hanem hogyan írja le.


Mért akarod egyébként hogy másik ennyire nagy betekintést nyerjenek az életedbe?

2013. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 éve blogolok, jó pár blogot olvastam már, elküldöd a tiédet privátban?
2013. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne. A szabadidőm véges, és bár szoktam olvasni, inkább értelmes dolgokat.
2013. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!