Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jól ír ez az ember?

Szerintetek jól ír ez az ember?

Figyelt kérdés

Érdemes minden fejezetet végigolvasnia, akinek van rá ideje, mert szerinten nagyon jó, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

[link]



2012. dec. 22. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

"1987., január 27., vasárnap, Berlin"

...

"Másfél óra után megérkezünk a reptérhez."

...

"Ott a Big Ben. A London Eyes. A Tower-híd."

...

"Négy.- feleli Pet a karóráját vizslatva.

-Egy óra eltérés.- jelenti ki könnyeden Jo.- Öt."


Három! - jelentette ki az első válaszoló magabiztosan.

2012. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mérhetetlen hiba mit ne mondjak...
2012. dec. 22. 22:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagyis mii? Nem értem, miért emeltél ki idézeteket...
2012. dec. 22. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:

semmi, mindegy, azért nem írsz olyan jól, de elmegy

(Berlinből Londonba menet pedig nyersz egy órát, nem veszítesz)

2012. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem én írtam...
2012. dec. 22. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy bírom a stílusát. Értékelném, ha elárulnád, milyen műfaj, mert zsákbamacskát (bóvli fantasyra és angol "szépirodalomra" pl. Fry-ra nem gerjedek) nem olvasok, de van esély rá, hogy nem hagynám abba.
2012. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Oké, nyilván te írtad, de tegyük fel elhiszem, hogy nem.

Az illető egyáltalán nem ír jól. Szinte kizárólag egyszerű mondatokat használ, nem is beszélve a helyesírási hibákról, amiktől eltekintenék, ha érdekes lenne a sztori. De nem az. Biztosan elolvasta(d) a Zabhegyezőt, vagy a Perks of being a wallflowert, és most megpróbál ahhoz hasonlatosan fogalmazni, de nem megy neki túl jól és nem is erény, ha minden áron más író stílusát próbáljuk magunkra erőltetni.

2013. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
NEM ÉN ÍRTAM!!! HIGGYE MÁR EL VALAKI!!!! Most komolyan szted olyan egoista vagyok, hogy "Érdemes minden fejezetet végigolvasnia, akinek van rá ideje, mert szerinten nagyon jó, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! " ee ha nem akarod, ne olvasd el
2013. jan. 4. 14:24
 9/14 A kérdező kommentje:
amúgy ismerem azt, aki írta, és 12 éves, és a húgom. nem tudom, milyen levárásaid vannak egy 12 évestől, ha magasak, azt kell mondjam, csalódnod kell. és nem, nem volt még alkalma elolvasni a Zabhegyezőt...Én olvastam, és igen, hasonló stílus, de nem tehet róla! És ha azt akarod hinni, én írtam, hidd. Viszont ha ennyire nem érdekel, akkor ne olvasd tovább a kommenteket sem, sem a blogot. Szia!
2013. jan. 4. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kulturált embernek tartom magam, ezért nem foglak trágár szavakkal illetni, és csak remélni tudom, hogy csak egy kiskölyök vagy és azért vagy ilyen végtelenül korlátolt.


ha valakinek negatív véleménye van a művedről/húgod/kiskutyád/kismacskád akármid művéről, azt is illik elfogadni, nem csak az ajnározást. Abból nem tanul az ember. Azt sem tértem, mégis honnan a cifra lócitromból kellett volna tudnom, hogy egy 12 éves írta a történetet. Egy szóval sem mondtad, én pedig nem vagyok látnok. Valóban nem érdekel az irományotok, de tisztességgel elolvastam belőle annyit, amennyi alapján véleményt tudok mondani, így el is várom, hogy legalább azzal tisztelj meg, hogy nem küldesz el a bús francba. És legközelebb ha kérdést teszel közzé, készülj fel az építő kritikákra is, ne csak sütkérezni akarj a dicsfényben. (Vagy a húgod. Őszintén; leszarom ki írta.)

2013. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!