Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is minden orvos sznob?

Szerinted is minden orvos sznob?

Figyelt kérdés
Ma ezt mondta az egyik barátnőm, de szerintem egyáltalán nem így van.
2009. szept. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben sznob? Szerintem egyébként nem. Épp úgy, mint a társadalom többi szegmense, nagyon vegyes. Van sok nagyon kedves orvos is, de én inkább a flegma szót használnám. Nem mind az, de sokan, mert hogy ő az orvos, te meg csak a beteg.
2009. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ezt is tanítják az orvosin?
2009. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokban van egy olyan, hogy ő mások felett áll - de ha meg tud gyógyítani, azt se bánom. Nagyobb probléma a flegmaság, a beteg lekezelése, a figyelem hiánya - habár ha meggyógyít, még ezt is elviseli az ember. De ha nem gyógyít meg és még megalázó módon is viselkedik, na az egy kicsit sok.
2009. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon sok orvosnak van felsőbbrendűségi érzése, főleg, ha valami menő posztot tölt be (osztályvezető, kórházigazgató, szaktekintély, atyaúristen) nekem is volt egyszer egy ilyen orvosom. a pénzt mosolyogva elfogadta, de úgy félrekezelt 4éven keresztül, hogy másik 4 év kell, mire ezt helyre tudom hozni, viszont ebben már egy orvos sem tud segíteni...

a mostani jó arc, és érzem rajta, hogy nem átb.sz, hanem tényleg segíteni szeretne. a fiatal, kezdő orvosok, ált. jófejek.

2009. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!