Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belieberek ( Justin Bieber...

Belieberek ( Justin Bieber imádok ) mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahoz ha lenne Justin Bieber nap itt Magyarországon ? Én most arra gondolok hogy mivel Justin magyar idő számítás szerint kedden született ezért minden hónap első keddjén lilába öltöznének a Belieberek és csinálnának magukról egy képet amit feltölthetnének az internetre mint pl.a facebookra vagy a twitterre vagy instagramra vagy még talán elküldthetnék az oldallaknak hogy kirakják ! Csak az a lényeg hogy terjedjen ez a JB nap ! REMÉLEM LESZ JB NAP !

2013. ápr. 9. 19:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező ha olyan nagy JB fan vagy magyarázz már el nekem valamit.


A Pray c. számába végig az megy hogy beteg gyerekekhez megy el kórházba. Aztán meg felrak olyan videókat hogy valami szerencsétlen éhbérért dolgozó mcdonaldsot eladót szívat. Na még is mi ez ha nem undorító f*sszopó képmutatás?

2013. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor süllyedt nagyon mélyre, amikor képpel bizonyították, hogy a kanadai miniszterelnökhöz látogatásra farmerben ment és baseball-sapkában. Azért a pofátlanságnak is vannak határai.

Amúgy meg nekem igazán mindegy, hogy van-e vagy sem, egyszer úgyis mindenki kinő az ilyen szintű sztárbálványozásból. Havonta viszont tényleg nincs értelme, Justin nem valami istenség, akinek napjában kéne áldozni birkavért is ennyi erővel. Mondjuk már tényleg minden hülyeségnek van saját napja, de az is hál'istennek csak egy évben egyszer.

2013. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
0%
Megcsinálom.. :)
2013. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Belieber vagy ?
2013. ápr. 10. 15:05
 15/20 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező! Belieber vagyok.

De... ásd el magad. Justin nem Isten, nem valami szent! Tudod, hogy mi tesszük őt tönkre? Tudod, hogy miattunk megy tönkre az élete?? Hiába mondja, hogy szeret minket. Te elhiszed? Kemény srác, és jól tud hazudni. De ő sem bír mindent. Ezzel csak súlyosbítanánk a helyzetet. Ha ez eljut hozzá... akkor a világ is ezt fogja csinálni. És még rosszabb lesz neki. Lehet , hogy nem érted, hogy most mit is magyarázok. Ha majd nagyobb leszel, te is megérted.

De kérlek! Én szeretem őt, és nem bírom elviselni, hogy így kell élnie.

Már így is nagy a Bieber-Fever. Ha továbbterjed Justin "meghal". (metafora csak)

Gondol át!

2013. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen nagy valamire gondolok csak arra hogy a akkor lilába lehetne öltözni .....de azt tényleg túlzásba vittem hogy minden hónap keddjén lilába !
2013. ápr. 12. 15:41
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Belieber ezt a nevetséges szót sem halottam még xD De most komolyan ebből amit írtál pont látszik egy JB fan -nak mennyi esze van... Szánalmas undorító korcs népség akik csak hátráltatják az embereket a normális életet sőt az egész világot az ilyen kis b*zis kislányos dolgokkal... Na mindegy "szopkodd" csak azt a nyomorult k*csögöt remélem az ilyenek nem lesznek apák vagy anyák...
2013. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Te jó Isten...Beteg vagy...
2013. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Jó,nem a legjobb ötlet,de már ne is haragudjatok az aki utálja JB-t az mi a francot keres itt? Tudom h ez egy régebbi kérdés de megakadt a szemem ezen a sok agyatlan kommenten. Miért nem lehet elfogadni h valaki szereti.? :/
2013. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ahogy három éve, most is jót röhögtem ezen a kérdésen :D
2016. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!