Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem lájkolom az ismerősöket...

Ha nem lájkolom az ismerősöket, akkor már szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Cuki babafotó, verseny, nyereményjáték lájkolni kellene mindent, hogy nyerjen az ismerős. Aztán ha nem nyer, akkor azt is közzéteszi, hogy az ismerősök miatt, akik nem segítettek...

Szoktatok lájkolni ilyesmit?



2013. ápr. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha, szerintem ezek mind hülyeségek.
2013. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ismerosomnek van kb 2 ilyen huzasa, a harmadiknal tiltom vagy torlom.
2013. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem szoktam..
2013. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtató. Amúgy sem nagyon szoktam FB-ozni, de ezek miatt még inkább elmegy a kedvem tőle, mert ugye ha felmegyek, látják, akkor meg miért nem lájkolom az albumát meg tökömtudjamit. Kész érzelmi zsarolás.
2013. ápr. 11. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs annyi időm, hogy az üzenőfalat nézegessem. Ha valaki akar tőlem valamit, ír üzenetet. Az ilyeneket az időmilliomosok és a Facebook-függők szokták nézegetni, meg lájkolgatni.
2013. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!