Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek sokszor úgy,...

Ti nem érzitek sokszor úgy, hogy pofátlanul szemét a sors veletek szembe?

Figyelt kérdés

És itt most nem ilyenekről beszélek, hogy nem jön össze egy munka vagy 1-est kapunk a suliban. Hanem apróságok, melyek mégis úgy az egyént nagyon fel tudják bosszantani.

Pl ma elmentem vért adni. Mindenképpen kellett vennem onnan egy fél literes vizet, hiába volt nálam tea. Mind1 is a lényeg, hogy a vízből ittam egy keveset, de nem csavartam rá rendesen a kupakot. Persze a könyvem, füzetem, mindenem teljesen elázott .A legjobban az bosszant, hogy ez épp olyan könyv volt, amit el akartam adni, 10ezer forintért vettem, épp most érek a végére (olasz nyelvtankönyv ), egy firka, gyűrődés nincs benne. Erre teljesen elázott. Ezt aztán ebben az életben el nem fogom tudni adni, de mit kezdjek vele, meg a 4 CD-vel? Áááá tiszta ideges vagyok emiatt. És most ez ugye másoknak kicsiségnek tűnik, holott ezek az apró dolgok a legbosszantóbbak.


2013. febr. 20. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, de valakinek muszáj volt panaszkodnom, a kutyámnak már kihisztiztem magam, de ő nem tudott túl sok biztató szót mondani :(
2013. febr. 20. 15:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Nekem meg pont az a gondom, hogy nem jön össze egy munka sem, számlákat fizetni kell, hitelt fizetni kell, elfogy a tüzelő fánk és még nem ért véget a tél, de lassan kaját se tudok venni.

A képzettségem arra jó, hogy elküldjenek a legtöbb helyről, hogy túlképzett vagyok. A szakmámban meg nem tudok elhelyezkedni, mert 90%-ban diákmunkásokat alkalmaznak.

Még azt se mondhatom, hogy szépen-lassan tönkremegyünk. egy hete szűnt meg a munkahelyem, és márciusban már nem tudjuk fizetni a rezsi számlákat, vagy nem eszünk.

Az élet szemét. Sz.ar. És már élni is utálok.

Ami másnak magától az ölébe hullik, azért én véres verítéket izzadok, és az első fuvallat rombadönt mindent.


Te meg sírsz, mert nem tudsz feltekerni egy ro.hadt kupakot az üvegre. Béna voltál. Ennyi. A könyved reggelre kiszárad, lesúlyozod, hogy kisimuljanak a lapok, és szevasz. Legfeljebb olcsóbban adod egy ezressel.


Nekem nem fog reggelre kinőni a munkahelyem, és már most befordulok itthon, munka nélkül.

2013. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy mindig van valakinek sz@rabb, elhiheted, hogy nekem sem ez a legnagyobb gondom. De sokszor úgy érzem a sok apró dolog együtt bosszantóbb, mint egy nagy. Mind1, sejthettem volna, hogy ezzel csak azt érem el, hogy megtalál az összes munkanélküli, hogy neki a legsz@rabb a világon... egyébként nem, mert szerintem az etiópiai éhezőknek sokkalta rosszabb, de mind1.
2013. febr. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!