Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Üdv! Miért van az, hogy nem...

Dedd kérdése:

Üdv! Miért van az, hogy nem keresi senki a társaságom, akivel egyébként kapcsolatban állok?

Figyelt kérdés
Csak akkor beszélgetnek velem, ha én kezdeményezek, rám kíváncsi nem szokott lenni senki, legalábbis nagyon így tűnik. Sehova nem hívnak, nem tekintenek létező lénynek, ami nekem furcsa, bár már kezdem megszokni, jó pár éve megy ez. De még a mai napig idegesít, amikor látok mindenféle tagokat, akik csak úgy megjelennek és máris seggnyalás a jutalmuk, érthetetlen. Egy ideig próbálátam megfelelni, de úgy érzem, nekem nincs személyiségem, talán ezért idegenkedik tőlem mindenki, és leszarnak. Elég lehangoló a dolog. Mástól még nem olvastam itt ilyesmit, esetleg reagáljatok, miért vagyok fos?
2013. ápr. 16. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelnek oda rád,illetve nem viszonozzák,akkor szard le őket magasról,megfelelni meg soha,senkinek,semmmiért sem! :).Próbálj meg új embereket megismerni,lehet csak rossz környezetben vagy.tudom a mai világ elég undorító,nehéz már értelmes,jó embereket találni,de sosem tudhatod.mikor botlasz bele majd egy olyanba ,aki megbecsül.
2013. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:
100%

Járj nyitott szemmel és ha látsz normálisabb embereket, -ugyanis aki keres az talál, tehát biztos látni fogsz, -akkor szép lassan a saját érdekedben válts át olyanokra, akik értékelnek.


Egyébként pedig azokat tartják többre, akiknek megfelelő a saját önértékelésük, ugyanis az kisugárzik az emberből.

Más szavakkal, ha te nem tartod magad semmire, akkor a többiek sem fognak, mert egy olyan légkört teremtessz magad köré. Egy idő után meg sem kell szólalnod, akkor is kisugárzik.

Ha változtatni akarsz, akkor kezd el magad többre becsülni.

Kezd ott, hogy nem egy senki vagy, hanem valaki.

Nem értéktelen ember vagy, hanem értékes.

Nyugodtan tehetsz is ezért. Segíts a lehetőségeidhez képest a a rászorulókon. Szegényebbek, elesettebbek, sérültek, idősek....stb.

Egyből hasznosabbnak érzed majd magad valóságosan is.


Ha magadat szeretni fogod és becsülni, akkor majd mások is megteszik.

Ha lefosozod magad, mint itt is tetted, akkor ne csodálkozz. Végeredményben saját magad managere vagy.


Hogyan tudod magad eladni? -minden azon múlik.

Ha már úgyis ott vagy, tanulmányozd a sikeresebbeket, de most ne irigységgel, hanem mit tanulhatsz el tőlük. Ezek mind technikák, tehát tanulhatóak.

2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!