Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok mindent olvastam a...

Kis Bianka Klaudia kérdése:

Nagyon sok mindent olvastam a Color B4 festéklemosóval kapcsolatban, de arról még nem írt senki, hogy milyen hatás várható olyan hajon, amin csak hajszínezőt használtak?

Figyelt kérdés
Én kb.3 éve festem a hajam, de csak tartós hajszínezővel (24 hajmosás)! Az első néhány alkalommal feketét választottam, azóta kb.2 éve csak sötétbarnát használok, mert szeretném ha alatta kikopna a fekete és átválthatnék a hőn áhított vörösre (nem rézvörösre, hanem inkább arra a pirosasabb fajtára). Szerintetek, mivel "csak" hajszínezővel volt feketére festve a hajam (most sötétbarna) nagyobb eséllyel várhatok jobb eredményt, mint azok, akik tartós festéket használnak? Ha a használat után én is megkapom, azt a "rókavörös" színt amiről mindenki beszél, majd befestem az általam választott vörössel, megfogja fogni? Sokan írják azt is, hogy leszedi nekik a színt, majd néhány nap múlva újra visszaváltozik nekik arra, amitől megakartak szabadulni. Ez mitől lehet? Minden esetben ez történik?
2012. aug. 24. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem épp az extra változata van a fejemen :D Már ez a negyedik alkalom hogy használom,de soha nem lett rókavörös tőle a hajam!Mindíg az eredeti állapotra hozta vissza.Akkor tudom elképzelni hogy rókavörös lesz ha előzőleg szőkítve volt az illető haja,vagy a hajfestéke tartalmazott szőkítőt.Úgyhogy ne aggódj emiatt :)
2012. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!