Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Harminc felettiek mi tesz...

Harminc felettiek mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés
Mi az ami igazán örömet okoz,feldobja a napot,hetet,hónapot,amikor elmondhatod,-"Igen így jó!"
2013. ápr. 18. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy utazás a szerelmemmel. Egy jó lovaglás az erdőben. Egy jó borozás valahol a Balaton felvidékén. Egy halászlé Szegeden vagy Kömlődön. Sétálni ősszel az erdőben. Meg egyáltalán, élni!
2013. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
A remény.
2013. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tud élni.Bárcsak mindenki megtehetné ezeket.Marad a második válaszoló.
2013. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
??? Az első válaszoló nem azt írta, hogy Bora-Bora, meg kenyai safari, meg piros Ferrari... pusztán elérhető dolgokat írt. A szerelem vagy egy tányér halászlé nem elérhető dolog? Ahhoz milliárdosnak kell lenni?
2013. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
...vagy sétálni ősszel az erdőben csak kőgazdagoknak lehet?
2013. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyeske megoldja, mások meg csak keseregnek. Bezzeg elbulizni, elinni, elszívni azt a lóvét amiből ő Szegedre megy halászlevezni, az simán megy! :) Én pl. ma baromira élveztem, hogy végre futhattam a szigeten ebben a jó időben. Holnap ki is megyek a telkemre, hogy virágzik-e valami. Szombaton tuti elmegyek barátokkal Szentendrére egyet kajálni, este mozi.
2013. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es.Lovaglás:minden csoró lovagol,Balaton felvidéken borozás:hacsak nem ott lakik ez sem egyszerű,Szegeden halászlé?????????????
2013. ápr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha van kivel, van mivel, és van hol. Tehát semmi. (Csak félig trollkodás az előbbi. A valóság az, hogy az embernek eddigre családja kéne legyen, meg háza, autója, mit tudom én. Van, akinek van, de nincs élete, és van, akinek nincs, és élete sincs. Van, aki harminc-negyven környékén rájön, hogy az anyagiak hajszolása mennyire értelmetlen - számára még van egy halvány remény, főleg, ha a párja is támogatja ebben, vagy ha egyedül van. És van olyan is, aki erre csak a halála előtt pár perccel jön rá. Vagy még akkor sem...)
2013. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


Harminc felett érdemes elolvasni ezt a cikket. Aztán a negyvenedik szülinap környékén is, és utána már évente legalább egyszer.

2013. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Most nem azert de aki 30+ evesen nem engedheti meg maganak ezeket a dolgokat amit az 1-es leirt az looser!

Most nem azt mondom hogy 1 tal halaszle miatt utazzon pestrol szegedre, mert az pl obudan is jol tud esni, vagy mindenkinek a lakohelye kozeleben.

Lovagolni sem muszaj sajat lovon es borvidekekben is bovelkedik az orszag. Ahhoz hogy "tudj elni" nem kellenek milliardok.

2013. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!