Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te boldog vagy? Mi tesz boldoggá?

Te boldog vagy? Mi tesz boldoggá?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Engem az tesz boldoggá, ha azt csinálhatom amit szeretek, és ha úgy élhetem az életem, ahogy szeretném.

Sajnos nem vagyok boldog...

Néha örülök, és olyankor egészen elhiszem hogy ez a boldogság, de aztán rájövök hogy mégsem.

2012. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
74%
fórumozás
2012. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Az tesz boldoggá,ha szeretnek és ha elfogadnak.
2012. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
A férjem, akivel imádjuk egymást, a munkahelyem, ahol sok tündéri kismanónak vagyok az óvónénije, a családom és a barátaim, a kiskutyám és a cicám, ja és most épp az új kanapé is, amit holnap szállítanak ki:D
2012. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem... beteg vagyok, és az orvosok már több, mint egy éve nem tudnak rajtam segíteni. Az tenne boldoggá, ha visszakaphatnám a régi életemet...
2012. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Szia, osztom az első véleményét, ugyanilyent írnék én is :(
2012. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2012. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Most nem vagyok.

Az tesz boldoggá, ha megölel a férjem, ha megpuszil a nyuszim, ha sikerülnek a vizsgáim, és amikor örülnek nekem az ovis gyerekek.

2012. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem. :(
2012. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Próbálok az lenni, nem könnyű, hisz az élet apróbb örömeiről szól az élet, ha az nincs v nem látjuk meg, akkor az már rossz!

Igaz nem mindig voltam ilyen, de rá kellett jönnöm, másként nem lehet. Az önsajnálatban is el lehet süllyedni, de minek?..Néha én is, de aztán jön egy új(abb) nap.


Azt tesz boldoggá, ha azt tehetem, amit igazán szeretek, leköt, kikapcsol, már a zenehallgatás is sokat segít:))



Erre épp a napokban akadtam:


A boldogságról...


"Boldogság természetesen nincsen, abban a lepárolható, csomagolható, címkézhető értelemben, mint ahogy a legtöbb ember elképzeli. Mintha csak be kellene menni egy gyógyszertárba, ahol adnak, három hatvanért, egy gyógyszert, s aztán nem fáj többé semmi. Mintha élne valahol egy nő számára egy férfi, vagy egy férfi számára egy nő, s ha egyszer találkoznak, nincs többé félreértés, sem önzés, sem harag, csak örök derű, állandó elégültség, jókedv és egészség. Mintha a boldogság más is lenne, mint vágy az elérhetetlen után! Legtöbb ember egy életet tölt el azzal, hogy módszeresen, izzadva, szorgalmasan és ernyedetlenül készül a boldogságra. Terveket dolgoznak ki, hogy boldogok legyenek, utaznak és munkálkodnak e célból, gyűjtik a boldogság kellékeit, a hangya szorgalmával és a tigris ragadozó mohóságával. S mikor eltelt az élet, megtudják, hogy nem elég megszerezni a boldogság összes kellékeit. Boldognak is kell lenni, közben. S erről megfeledkeztek."

2012. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!