Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
A csaj aki tetszik kicsivel( nincs egy fél és sem ) fiatalabb nálam. Nagyon jó csaj :D . Szerintem én sem vagyok olyan ronda azért: egy nagyon kicsit szeplős vagyok , kövér nem vagyok ( de nem is az a ropi) . Vannak viszonylag márkás cuccaim : wgy DC cipőm meg adidas és nike cuccaim . Kicsit göndör a hajam igy kicsit mindig kócos. De van neki egy kissé idegesítő barátnője aki mindig próbál a többiek alatt lealázni azzal hogy tojásfejű vagyok ( ami amugy kicsit igaz mert ilyen kúpos fejem van ) . Nem tudom hogy bejövök-e neki , sokat beszélnk a facebookok meg személyesen is . Szerintetek van esényem ? Kíváncsi lennék lányok válaszára főleg!! De irjon kérem bárki aki tud neekem tippeket adni!!!
2013. ápr. 19. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát amíg abból indulsz ki, hogy vannak-e márkás cuccaid vagy sem, addig nem igazán :) Hány éves vagy? A lányoknak nem ez a fontos. Persze jó, ha van önbizalmad és magabiztos vagy, de elsősorban légy figyelmes és kedves a lánnyal, és próbáld megtudni, hogy mik iránt érdeklődik. Meghívhatod (akár barátilag is) fagyira, vagy névnapján adhatsz neki egy szál virágot stb, és a reakciójából ki fog derülni, hogy mennyire jössz be neki..
2013. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és ne nagyon tapadj rá, mert az a legtöbb lányt idegesíti.
2013. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Jöhetnek még!!! :)
2013. ápr. 19. 21:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Amugy nem tapadok mert az esetek 90%ában ő ír rám !
2013. ápr. 19. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy?:)
2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha ő ír rád és sokat dumáltok akkor sínen vagy :)
2013. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hogy? miben vagyok jó fej.
2013. ápr. 20. 20:03
 8/15 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok a legjóképűbb , de olyan csúnya sem vagyok szerintem . Hát zoktam vele hülyéskedni mert ő is szeret viccelődni :) !!
2013. ápr. 20. 20:05
 9/15 A kérdező kommentje:
5. köszönöm
2013. ápr. 20. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed.
2013. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!