Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom nélkül tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom nélkül tényleg lehetetlen barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell az önbizalom, de nem bírom szeretni magam. Kisebb vagyok, mint a korosztályom átlaga, tele vagyok testi bajokkal és soha nem tudtam kiállni magamért. Valószínűleg egy betegség következtében az átlagosnál alacsonyabb a tesztoszteronszintem.

Ezen kívül nagyon sokat voltam egyedül és otthon, semmit nem próbáltam ki, soha nem járogattam el bulizni. Nem alakult ki stabil baráti köröm, ezért hiányos az énképem. Most depressziós vagyok, és állandóan itthon ülök. A legegyszerűbb feladatok is nehéznek tűnnek.


20 éves vagyok. Attól tartok, soha nem jövök ki ebből. Mivel mindig is benne voltam, mióta csak elkezdtem kamaszodni. Utoljára gyerekkoromban voltam normális. Hogy lesz így nekem bárkim is?


2013. ápr. 6. 15:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Talán.... áh, vagy nem is tudom:/
2013. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
van akinek pont ez jön be..bár ez ritka
2013. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony a tesztoszteronszintem, egy olyan világban élek, ahol heteroszexuális pasik akarják eldönteni, hogy nézzek ki és mit csináljak a testemmel, csak hogy számukra vonzó legyek (persze se túl kövér, se túl vékony, se izmos, se buta, de túl okos se legyek, mert akkor gáz van), mégsem okoz problémát magabiztosnak lennem.

Az önbizalomhiány mindig belső dolog, nem pedig a külső hatásokból adódik. Nem mondom, hogy teljesen lehetetlen barátnőt szerezni, de sokkal nehezebb, mintha határozott fellépésed lenne.

21L

2013. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
48%
Önbizalom nélkül nem lehetetlen. Lehetetlen akkor lenne ha olyan ocsmány lennél, mint pl. én :D
2013. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Lehet simán. Világ tele van önbizalom hiányos lányokkal.
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Szépet igen ,úgy akár milyet nem... De tényleg nézz ki egy nem olyan szépet és odáig lesz érte ha egyáltalán táncolsz vele...
2013. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Ez is hülyeség, hogy szép a külső bármilyen arányban van azzal, hogy kinek milyen igényei/ízlése van. Ez nem igaz, hogy a szép lányokat csak magabiztossággal meg helyes pofival lehet meghódítani. Ezt olyan pasik mondják, akik lusták vagy gyávák ahhoz, hogy náluk próbálkozzanak, vagy olyan pasik, akik nem ismerik a nőket.
2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
21%

a lányok 23éves korukig nem arra buknak feltétlen, h "erős" legyél, vagyis ennél fiatalabb lányt lehet önbizalom nélkül is felszedni , utána nem, mert már a lányoknak a "erős" férfi kell akinek gyereket szülhetnek...és ott már mutatni kell, h eltudod majd tartani a gyereket mert "erős" ember vagy nem egy selejt...

erős=van önbizalma, jó munkája, hatalma, pénze, és kicsit nemtörődöm, mert ez a hatalom illúzióját kelti

De egyébként az önbizalom problémát lehet orvosolni. Pont azzal, h szembe mész szépen lassan a félelmeiddel. És amennyi energiát fektetsz a dologba, annál jobban kihúzod magad a bajból. Ha gondolod írj privátban és én megpróbálok tanácsokat adni, mivel értek az önbizalomnöveléshez, és a testvérem is pont ilyen volt mint te és az ő történetét is elmesélhetem...hátha segít, ő kicsi volt meg depressziós, ma meg császár élete van és annak is gondolja magát.

2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Önbizalommal se lehet, mert akkor meg az lesz a nő baja hogy beképzelt és egoista vagy. arany középút meg nem létezik ebben az esetben.
2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ne nagyon írj a 8-asnak, mert az önbizalomnöveléshez lehet hogy ért, de a nőket nem ismeri.
2013. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!