Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nehéz barátnőt szerezni egy csúnya, sovány, nem magas fiúnak, ha ő csak a vékony vagy normális súlyú lányokhoz tud vonzódni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a kövér csajoknál lenne sok esélyem, de nem tudok hozzájuk vonzódni valamiért. Tényleg csak nekik kellene a fajtám?
2013. márc. 29. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A soványság ellen tudsz tenni, a csúnyaság az adott de azzal is lehet mit kezdeni bizonyos határok között.

Legyél magadra igényes aztán akkor jobb partikat foghatsz ki.

2013. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
nincs csúnya ember, csak önbizalom hiányos
2013. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

a csúnya az relatív... inkább a sovánnyal van baj, ugyanis a legtöbb lányt (köztük engem is) feszélyez, ha nehezebb a srácnál (ha meg a srác mindig megnyugtatja, elöbb-utóbb elhízik)

de ezen ugye tudsz segíteni :D

2013. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem minősítenéd le magad ennyire, és helyénlenne az önbecsülésed az már félsiker lenne. A másik fele meg már adja magát, ha megvannak a belső értékeid :)) !!


:D:D

2013. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyira, mint egy kövér, hájas, csúnya lánynak, ha a jó alakú pasikhoz vonzódik.
2013. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
De király vagy, hogy ocsmány létedre egy rohdtul nem hozzád illő lány után vágysz....szállj le a földre csávó
2013. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát igen nehéz lesz. Sok csajnak nem kell ilyen pasi,pl nekem sem.
2013. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

egyátalán nem lesz nehéz...vagyis ez tőlled függ!


Én például most egyátalán nem akarok csajozni ( pedig van aki tetszik, és van akinek én tetszem)...szóval a hozzáállástól is függ

2013. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akkor minek jár minden jó csaj egy undorító, guszztustalan sráccal?! Nem egy ilyet láttam már, sőt olyat is legutóbb, hogy a csávó, bár dagadt disznó volt, mégis alacsonyabb a modelalkatú csajtól.

Jó, nekem nem vonzóak a kövér emberek, szerintem ez nem nagy elvásár, nem úgy, mint amit mások várnak, hogy legyen tökélets nagy melle meg segge a csajnak és legyen tökély, Szerintem nehogy már nekem ne lehessen csak annyi kérésem, hogy ne legyen egy igénytelen kövér disznó a csajom.

2013. márc. 29. 16:39
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

" bár dagadt disznó volt, mégis alacsonyabb a modelalkatú csajtól"

A nőknek nem feltétlenül hátrány, ha egy pasi testesebb. Én is szeretem a pocakos férfiakat. A sovány csúnyább. Nagyon sok nő kb. olyan gusztustalannak látja a nagyon sovány, nagyon alacsony pasikat, mint a pasik nagy része a nagyon kövér nőket. Hogy értsd.

2013. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!