Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek ma hajnalban...

Pro Patria kérdése:

Ti is éreztétek ma hajnalban a földrengést?

Figyelt kérdés

Két gondolat futott át a fejemben: földrengés, de ahhoz túl rövidnek tűnt; reméltem, hogy nem éppen most dobtak le egy atombombát Észak-Koreára, és annak a lökéshullámát éreztem meg. Féltem, hogy így van, azonnal fel is mentem internetre, nem-e olvashatom, direkt a BBC-re, mert nyilván az közli le először, de persze értelmetlen volt, mert ha pár perce történt, akkor még nem is írhatnak róla, ha így lenne sem (én azonban félálomból feleszmélve ezt nemigazán gondoltam végig, csak tudni akartam, az történt-e, amitől féltem).


Gondoltam reggel, hogy írok ki kérdést, de aztán elintéztem annyival, hogy biztosan csak álmodtam.


Egyébként az egész csak néhány másodperc volt. Feküdtem az ágyban, és mintha vízágy, vagy matrac lett volna alattam, elkezdett hullámozni lágyan, nem rángatásszerűen.


Ui.:

Lehet, hogy a kategória nem megfelelő, de nem tudtam hova elhelyezni, a vélt esetleges atomháború okán pedig befér ide.


2013. ápr. 23. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Éreztem. Rengett a föld. nem nagy ügy. Nem hiszem, hogy egy atombombát megéreztél volna ilyen távolságból. Többet sem.
2013. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én itt Budapesten nem éreztem semmit. De még valamikor a 90-es évek végén egyszer éreztem egy ennél kisebb földrengést is. Talán annak közelebb lehetett az epicentruma. Egyébként érdekes érzés volt, máig emlékszem rá. Nem tudatosult bennem, hogy földrengés volt, csak mintha mozgott volna az ágy. Akkor is éjfél körül történt. Reggelre már el is felejtettem, de amikor mondták, hogy kisebb földrengés volt, egyből beugrott, hogy az. Mások körülöttem akkor se érezték.
2013. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
ma reggel a tényekben is bemondták
2013. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit de egyszer hajnalban (nehezen alszok és fent voltam) egy ceruza legurult az asztalról. Onnan tudom, hogy hallottam és reggel ott volt a földön szóval tuti az lehetett, mert a macska sem volt bent (annak szokása dolgokat leverni).
2013. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én nem éreztem
2013. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dolgozik Haarp.
2013. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a cionista világkormány haarpja működésbe lépett
2013. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én nem.
2013. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit.
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. (Észak-Pest)
2013. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!