Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Éreztétek a földrengést most...

Éreztétek a földrengést most Észak-Budapesten este 00:35 körül?

Figyelt kérdés

Reccsent egyet a bútorsor majd végig remegett az egész, a váza is ami rajta volt.

Azt hittem hogy a hőhatás (ilyet még az sem csinált), de észrevettem hogy a szoba másik felében lévő virágcserében a támasztó karó is remeg.

Ráadásul időkép.hu is látom valaki szintén észrevette.



2013. ápr. 23. 00:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És a seismology.hu nem elérhető...
2013. ápr. 23. 00:50
 2/15 anonim válasza:
Még Gyöngyösön is éreztük..
2013. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Debrecen. Sajnos füldugó van rajtam, így csak az ágyamat éreztem, nem hallottam.
2013. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Albertirsán is érződött, a falak remegtek kicsit, és a bútorok is, legalábis az üvegrészén ez hallatszott. Öcsém fel is kelt rá.
2013. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Pesten is érezni lehetett, igaz már sötétben voltam, igy nem láttam kilengeni semmit, a redőny rezzent meg, de kegyetlenül.
2013. ápr. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
én Szlovákiában lakom, de még itt is érezni lehetett, azóta nem aludtam egy szemhunyásnyit sem annyire megijedtem :S
2013. ápr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Debrecenben lehetett érezni,mozgott az asztal és a szék,amin ültünk
2013. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pesten megmozdult alattam az ágy, rögtön tudtam mi a pálya. De csak pár másodperces volt.
2013. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
deákon lakom és semmi. mondjuk földszinten, de kár hogy lemaradtam róla szeretem az ilyen eseményeket:D
2013. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Épp fürödtem és azt vettem észre, hogy rázkódik az ajtó. Szóltam is anyukámnak, hátha ő zörgött, de úgy keltettem fel, szóval nem ő volt. Rendesen megijedtem, de a földrengés pont eszembe sem jutott. :D Örülök, hogy nem kísértet szállta meg a fürdőszobaajtónkat. :D
2013. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!