Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen szomszédok,...

Ogreg kérdése:

Elviselhetetlen szomszédok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A felettünk élő szomszédok elviselhetetlenek, egész nap veszekednek, örjöngenek néha hajnali 3kor megy a mosógépük, egyik se dolgozik, de folyton részegek, belekötnek a többi lakóba. Rendőrségi ügyeik vannak, de amikor a rendőrség keresi őket akkor ajtót nem nyitnak se semmi. Az önkormányzatnál mondták, hogy kiteszik őket, ez 1,5éve volt azóta semmi... Valami ötletetek van, hogy szivassuk meg őket, mert a törvény az ő oldalukon áll eddig és a többi lakó(egyetemi tanárok, mérnökök, kisgyerekes családok) meg nem érnek el semmit...

Sajnos én vagyok a közvetlen alattuk lévő szomszéd, és már nagyon nem bírom :(



2013. ápr. 24. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
költözz el, a lakásodat meg add ki. amennyi a bérleti díjból bejön, ugyanannyi pénzért találsz másikat.
2013. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért megy éjszaka a mosógép, mert az éjszakai áram olcsóbb, én is éjszakára programozom, de én kertes házban élek és nincsenek szomszédaim, ÉGI ÁLDÁS ez:)

Nem tudsz velük mit kezdeni, attól még bunkó parasztok maradnak, el kell költözni, ez a legjobb, amit tehetsz.

2013. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most költöztem be nem rég... sajnos...
2013. ápr. 24. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
legalább még nem laktad be nagyon. sajnos a szomszédok egy olyan szempont, amit lakásvásárlásnál bizony nagyon figyelembe kell venni. legalább annyit ér egy normális közösség, mint a jó közlekedés vagy ár ..
2013. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A korábbi is hasonló volt ott is a szomszédok + még a rezsi is egekbe szökött... Annyit kiderítettem, hogy az egyik kissé szoli nélkül barnult fenti lakó már ült nemi erőszakért is. A lépcsőházba kitett virágok eltünnek, sőt múltkor egy nagy motorkerékpárt vittek fel az 5dikre... 3x beáztattak 1x szilveszterkor...
2013. ápr. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!