Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Törökországba megyek egy...

Törökországba megyek egy családhoz, mit vigyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!(:

Nyári nyelvtanfolyamra jelentkeztem, egy hónapra megyek ki Törökországba, Fethiyébe. Egy családnál leszek elszállásolva. Választhattam volna a kollégiumot is, de ez jobban tetszik és nagyon aranyosak is.

A kérdés, hogy mit vigyek ? Szeretnék kicsit bekapcsolódni az életükbe (ők is mondták hogy majd megmutatnak ezt-azt), megismerni a kultúrájukat stb.

Ilyenekre gondolok, hogy ruha... mert azt tudom, hogy vannak olyan családok, akik olyannyira vallásosak, hogy szinte elvárás, hogy eltakarjam a lábam+vállaim... Főleg ha ugye megyünk valamilyen mecsetbe - gondolom én.

Illetve, egyéb dolgok, amik ajánlottak ? Még sose voltam így külföldön, most megyek először egyedül. Törökországban voltam már, szóval sokat tudok a vallásról meg úgy általánosságban a kultúráról, csak hátha van még valami, ami ajánlott, hogy vigyek vagy mit illik/mit nem ilyenekre gondolok.

Köszönöm szépen előre is! 16L



2013. ápr. 28. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!