Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyáron megyek egy angol...

Nyáron megyek egy angol családhoz dolgozni. 4 gyerek +2 szülő. Vettem nekik egy-egy könyvet. Mit írjak nekik a könyvekbe?

Figyelt kérdés
Milyen idézetet írjak bele az elejébe? Vagy egyáltalán mit írjak bele? Ha lehet akkor mindenkinek mást szeretnék írni. Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudsz tobbet azon kivul, hogy 4 gyerek meg 2 szulo? Milyen konyvet vettel nekik?

Ha tobbet tudsz roluk, valamint a konyv amit vettel nekik tartalmilag mirol szol, valoszinu ki is deritheto, hogy mit irj bele.

Ha vegkepp nem megy...akkor a sablon:

Thanks, for the fantastic four weeks! I had the time of my life! It was a great experience.

I hope that I'll see you soon in Hungary,

Love,


xyz

2008. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szülőknek: Magyarország gyöngyszemei (3 nyelvű könyv /magyar,angol,német/)

Gyerekeknekek pedig kifestő könyveket.

Mert azt írták, hogy a gyerekek nagyon szeretnek színezni és rajzolni. Az anya pedig azt írta, hogy szeretnének többet megtudni Magyarországról.

2008. jún. 19. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor akarod odaadni, mikor mész, vagy amikor eljössz? Mert az előző hozzászólás a második verzióra jó. Ha mindjárt odaadod akkor én a gyerekekébe nem is írnék semmi mást csak max. hogy "From xy to xy from Hungary". A felnőttekébe is csak hasonlót.
2008. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ne szomorod el ha magasrol lekakilják a könyveidet. én voltam ang´liába és amerikában is au-pair lány, szuper család, mindenem meg volt, de valahogy nekik nem volt nagy dolog ha vittem ezt azt. egyiknél sem. ja de az amerikai családnak nagyon bejött a magyar pálinka. ha vittem csokit vagy valami kis kedveséget jól megköszönték meg minden de talán aztán egyszeresem nyúltak hozzá. amúgy ez nem bunkóság tölük csak mások az értékek.
2008. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elso hozzaszlo vagyok. Sajnos nagyon igaza van az elso hozzaszolonak...en az USA-ban elek es hat igen, nagyon kevesen ertekeltek a dolgokat amit nagy szeretettel ajandekoztam....es igen, a konyakmeggy -amit nagyon nehezen szereztem be - meg mindig ott figyelt vagy 3 ev utan is a szekrenyben...

Nekem szarul esett de megtanultam, hogy ez anyagihelyzet es gyereknevelesi taktika eredmenye.

A baratnom gyerekei pl. imadnak mindent ami magyar de oket pici koruk ota ismerem.

Szoval ne vidd tulzasba az ajandekozast ez tobb mint sok amit viszel magaddal.

Erezd jol magad es sok-sok elmenyt kivanok neked iden nyarra!

2008. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs a harmadik hozzaszlot akartam irni....I'm on lala land right now....
2008. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia

shakespeare sonett

[link]


amúgy:

tudnál segíteni h tudnék kimenni sitterkedni?(priviben)

2008. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!