Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb gondod az...

Mi a legnagyobb gondod az életben?

Figyelt kérdés
Nekem már 1,5 éve nincs munkám, és ez
2013. ápr. 30. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok lefogyni, pedig nagyon szeretnék.
2013. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%
Kihűlt a kapcsolatom a gyermekeim apjával. Ez.
2013. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jelenleg nyelvi akadályok miatt képtelen vagyok a szakmámban állást kapni, és még 1-2 év, mire tökéletes lesz a nyelvtudásom, addig dolgozhatom azt a sz*rt, ami éppen akad. Nem a fizetés a baj, mert az jó, hanem az, hogy minden reggel "basszus, már megint mennem kell", minden este az órát lesem, hogy mikor van vége a napnak sajnos, míg olyan munkánál, amit szeretek, nincs ez.
2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim válasza:
100%

Nem érzem, hogy haladna az életem előre.

Összeteszem a két kezem, hogy van munkám, de a pénzemből soha nem jövök ki rendesen, így sok mindenre rányomja a bélyegét. Arról nem is beszélve, hogy multinál dolgozom, így nincs fix munkanapjaim, össze-vissza járok dolgozni, ami eléggé megvisel, mert nem tudom magam kipihenni.


Mindezek mellett beteg is vagyok, s ezt egy évvel ezelőtt diagnosztizálták. Nem szóltam senkinek, csak a család és a háziorvos tud róla. Félek nehogy rosszul legyek, mert elveszíthetem a munkám és soha nem fog senki alkalmazni, de ezzel a betegséggel le sem százalékolnak.

Most ez a legnagyobb gondom az életben így huszonévesen.

2013. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy évvel ezelőtt azért még csak-csak láttam valamit, de mára már sokszor még azt sem, hogy világos van-e, és sehogy sem tudok javítani rajta. Mindig is hullámzott a látásom, mindig vissza-vissza javult, de ez most állandósulni látszik.
2013. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
27%
A HALÁL
2013. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Távol vagyok az igazi barátoktól és a családtól és ez még így lesz egy darabig.
2013. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
100%

Ez egy jo kerdes.


Nekem az, hogy nem latom a jovomet... ez

2013. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim válasza:
100%

Anyagi gondok (nem találok munkát, csak külföldi szezonmunkám van). Emiatt eléggé félek a jövőtől.


Egészség. Borderline... és nem tudok fogyni én sem (pajzsmirigy).


Mégis az emberi kapcsolataimban történő dolgok viselnek meg legjobban, pl. bármit megadnék érte, hogy anyukámmal jó viszonyom lehessen végre, vagy hogy normális párkapcsolatban tudjak élni.

2013. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék tovább tanulni egy bizonyos szakon, de nem tudok mert olyan istentelen drága, hogy hajléktalanok lennénk ha arra mennék el.
2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!