Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire vagy mire szoktál a...

Kire vagy mire szoktál a legtöbbet gondolni, és mi most az életben a legnagyobb gondod?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 22:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
a tanulás leköt. szerencsére. az egyik legjobb barátommal csúnyán összevesztünk, idő kell a dolognak. erre sokat gondolok. párkapcsolati téren rendben vagyok, szerencsére nincs sok agyalnivaló:)
2010. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

arra szoktam a legtöbbet gondolni hogy nincsenek barátaim és az a legnagyobb gondom hogy nincsenek barátaim

ez hülyeség nyilván mindenki arra gondol a legtöbbet ami a legnagyobb gondja

2010. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Kire: a volt páromra, akivel kényszerből szakadtunk el egymástól 4 éve

Mire: a terveimre a jövőben a karrier terén

A legnagyobb gondom jelenleg az, hogy 30-án államvizsgázok, túl közel van, és a család nem könnyíti meg a tanulásomat, a fejem is gyakran fáj mostanában, de minden nehézség ellenére sikerülnie kell, mert nagyon drága egy pótvizsga.

2010. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Én a legtöbbet a 9 hete született kisfiamra gondolok, elalvás előtt és ébredés után is ő az első gondolatom :)

A legnagyobb gondom pedig az hogy nagyon drága a fősulim és kemény lesz az államvizsga :)


(nem feltétlenül egyezik a kettő ugyanis nem mindenki a legnagyobb gondjára gondol legtöbbet,pl én sem :))

2010. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémáim vannak mint az előttem szólóknak. Tanulás tanulás tanulás. Délután hat óta mióta hazaértem csak a törit nyomom egész Hellászt kell holnapra emelt szinten tudnom. Ezenkívül aggaszt(ott) hogy nincsenek barátaim,csak 1-2 haver. De már nem érdekel, annyira lekötnek a céljaim, az álmaim a tanulás és a párom. Nagyon szeretem a páromat, minden szabadidőmet vele töltöm ő mindig velem van. Ezenkívül sokat gondolok az édesanyámra, hogy milyen jó lenne ha élne és itt lenen velem. Jelenleg ezek a dolgok kötnek le.


17/L

2010. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet arra szoktam gondolni, hogy fogom a következő napi feladataimat úgy megoldani, hogy minden sikerüljön lehetőleg éjfél előtt. Mert soha nem szokott.

A legnagyobb gondom az életben... hát ez jó kérdés, tessék választani:

nem azt tanulom az egyetemen, amit szeretnék

nem jó a kapcsolatom a családommal, nagyon kilógok közülük

nem ért meg a párom

nem tudok annyit dolgozni, amennyit szeretnék

mit fogok tizedikéig enni, mert most már csak 520 ft-om van, a páromnak meg egy ezrese

2010. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nincs kire gondolnom, most szakítottam szal...

A problémám jelenleg az, h lenne két jobb álláslehetőségem is aztán....egyértelmű melyik a jobb bár csak első ránézésre, de nem tudom.

Nincs kedvem regényt írni meg itt elemezgetni a helyzetet.

Helyette jövőhétre eldöntöm és be is adom a papírokat.

2010. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
az adossagaim rendezesere, es hogy hogy legyen azutan...
2010. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nyáron kaptam diplomát és eddig nem találtam munkát. Vagy arra gondolok, hogy hírdessenek meg munkalehetőséget, vagy arra, hogy teljen le a jelentkezési határidő, és tudjam meg, hogy felvettek-e, mert megőrjít a bizonytalanság.


24/L

2010. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki csak a rossz dolgokra gondol legtöbbet? :(

Nagyon sajnálom. Keressetek valamit ami jó és szép és legalább picit feledteti a gondokat! Tudom nem könnyű de fel a fejjel!

2010. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!