Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb álmod, célod...

Mi a legnagyobb álmod, célod az életben?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit tényleg szeretnél elérni, nem ilyen 'világbéke' típusú.

:)


2012. márc. 16. 10:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Gazdag szeretnék lenni.
2012. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Gitározni egy sikeres heavy metál bandában.
2012. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
91%
nagy ház, kocsi, motor... aztán hülyére utaznám magam a világban...
2012. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
végre kimurdálni...
2012. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen szeretnék még olaszul, franciául és japánul megtanulni ebben a sorrendben. Illetve nem akarok meghalni úgy, hogy nem láttam Japánt, Párizst, és norvég fjordokat és Rómát :)
2012. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Profi táncos szeretnék lenni a Magyar Állami Népi Együtteben. Most vagyok elsős a nyíregyházi Művészeti Középiskolában táncművészeti szakon és a megye egyik legjobb néptáncegyüttesében táncolok. Imádom. A gimi után a Táncművészeti Főiskolára szeretnék menni. :) A legjobb barátnőm siket, mégis balettozik. Nem hallja zenét, csak a hanghullámokat érzi. A tanára megszólta, mikor kiderült, hogy az én sulimba szeretne jönni balettot tanulni....elsőként vették fel. Nincsen lehetetlen, csak akarni kell! :)
2012. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
10:32 16/L
2012. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
színésznő szeretnék lenni, dráma tagozaton tanulok, jelenleg játszom is amatőr színházakban, aztán színművészeti egész életemben erre vágytam :)
2012. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Le sem írom , olyan sok van. De , tömören, ami most a fontos. Rendbe rakni a magán életem, diploma, nyelvtanulás, élni. A többi meg jön magától.

Egy célom van az életben , önmegvalósítás, boldogság.

Ez, mindent takar. Igaz ez olyan , mint egy elefántot megenni, de hosszú az út, addig meg csak lépésenként.

2012. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

-Nem függni egy idióta főnöktől!

- Reggelente nem a munka miatt felkelni, hanem azért mert kialudtam magam

- Találni valakit aki szeret olyannak amilyen vagyok.


Kb ennyi nagy vonalakban.


+ jó lenne 1-2 nyelvet megtanulni, utazgatni, látni a tengert, stb. apróságok.


23F

2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!