Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyetemisták tényleg csak...

Az egyetemisták tényleg csak buliról bulira járnak, semmi gondjuk a vizsgaidőszakot leszámítva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 16:07
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
nem
2013. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteme válogatja. Van ahol igen, van ahol nem.
2013. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez egy sztereotípia. az egyetemisták többsége nem ilyen.
2013. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 10% lehet az ilyen aki bulizik és nem jár be egy órára sem, persze ezek a büfé szakok.

Én minden órára bejárok, amikor nem órán vagyok akkor pedig tanulni kell mert kemény mérnöki szakra járok.

2013. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek is, de még nem találkoztam velük. Mi félév közben is dolgozunk a beadandókon.
2013. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Huhh... hát én jogra járok és teljesen változó. Az évfolyamunk háromnegyede olyan hogy igyekszik odatenni magát, órákra jár, tanul évközben is, és vizsgaidőszakban is, kb havonta eljár egyszer bulizni. Én abszolút nem járok. A másik fele meg az aki kétnaponta részegre issza magát, de ők vizsgaidőszakban sem remekelnek, sokan évet veszítettek tőlünk mert vagy nem jártak órákra és nem kaptak aláírást vagy lazára veszik :/ Véleményem szerint az ilyeneknek sosem lesz diplomája, vagy ha mégis kettesekkel átcsusszannak jogon és aztán csodálkozni fognak hogy nem találnak állást... Vannak ismerőseim akiknek most kéne végezniük de még mindig harmadévesek :/
2013. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként egy hetem olyan hogy hétfőtől-csütörtökig reggel 8tól du. 4ig óráim vannak, pénteken pihenek, hétvégén átismétlem a heti anyagot, vizsgaidőszakban meg tanulok sokszor éjszakáig. Rengeteg az évközi Zh, beadandók, kiselőadások stb, szval aki bulizik, nem is tud úgy teljesíteni.
2013. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez főleg attól függ, hogy milyen egyetemre és szakra jársz, mik a követelmények.

Ha nem büfészakon tanulsz, akkor keményen kell hajtanod év közben is, ha jobb jegyeket szeretnél.

A büfészakokon lehet egyedül sokat bulizni, részegedni nap, mint nap... pl. néhány semmit mondó bölcsész-szak

A lényeg az, hogy a normális helyeken ez nem így megy, meg kell találni a szórakozás és a tanulás közötti egyensúlyt, ami ideális neked. Sok olyan embert ismerek, akiket felvettek érettségi után egy-egy jobb szakra, buliztak ezerrel és a 2. év végére végük volt... game over! :)

2013. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem... Ahogy írták 1-2 "könnyű" szakon talán, de nagyrészén nem hiszem. Mérnökinformatikus szakra járok, 1 darab bulin nem voltam még, mert első félévben elég rosszul sikerültek a kreditek, és most hajtanom kell, hogy egyáltalán bent maradhassak támogatott képzésen :/ (most kezdtem :D ) Úgyhogy kemény dolog azért az egyetem :)
2013. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,rengetegen,kevés olyan van aki nem bulizik,mert inkább tanul.Sok nő az egyetemen lesz ribanc és csak vizsgaidőszakban tanul esetleg.
2013. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!