Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyetemisták tényleg csak...

Az egyetemisták tényleg csak buliról bulira járnak, semmi gondjuk a vizsgaidőszakot leszámítva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. nekünk elég sok zh van év közben (10-15), beadandó, meg alapvizsga is év végén (mint egy szigorlat), úgyhogy kénytelen vagyok tanulni bulizás helyett :)) Amióta elkezdődött az egyetem, azóta nem is voltam. Van nálunk 2-3 aki ilyen bulizós, de mehetnek uvzni, mert egy csomó tárgy nem lett meg nekik. Ja és bölcsészkarra járok nyelvszakra, szóval nem mondom, hogy egy-kettő lehet tényleg büfészak, én nem ilyenre kerültem..

Mondjuk az is igaz, hogy dolgozom mellette, úgyhogy nekem nem annyira "buli" az egyetem.

2013. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!