Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki fél...

Én vagyok az egyetlen aki fél kimenni, főleg így május elsején?

Figyelt kérdés
Félek az emberektől, nem akarok kimenni.
2013. máj. 1. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez ismerős..:)

A minap mentem vásárolni és rengeteg ember van kint. Úyy jönnek ki a jó időbe mint csiga az esőbe.:)(bocs mindenkitől ezért!:))

De azért az, hogy megyek az utcán, és jön egy csapat cigány (bocs a kifejezésért, nem vita kezdeményezése vagy rasszistáskodás miatt mondtam) és elkezd mellettem ordibálva énekelni, beszólogat, és ilyenkor mind kint van egész nap az utcán.. Engem inkább csak ez zavar. Nincs jobb dolguk, mint egész nap kint flangálni és ordibálni, inkább maradnának bent..:D


De amúgy meg nem kell félni az emberektől, ugyanolyanok mint télen vagy ősszel:) Szerintem inkább az zavar téged is, hogy sokkal többen vannak kint, mindenki kimegy a jó időbe és nagy a tömeg:)

Nyugi! Amúgy meg ki kell mozdulnod, mert nagyon egészséges (bár szennyezik a levegőt, de akkor is..) meg engem már azóta a nap is szépen megfogott (ami jó, mert nagyon fehér a bőröm és rám fért). És még egy ok: csini rucikat lehet felhúzni, nem kell bundákban járkálni, csak lazán, meg ilyenkor egy csomó szabadtéri program is van. Szóval a "sok-sok embert az utcán" kivételével minden szép ilyenkor:)

2013. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekelnek a csini rucik,meg a programok,amik mindig ugyanazok,kiélvezkedtem magam már gyerekkoromban :) Meg amúgy is utálom ezt,mint a szilvesztert,meg a többit.Mindenki szombaton szórakozik ? Én már csak azért is hétfőn :D Nem kötelező menni sehova.
2013. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most mi a baj?! :D
2013. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit én is félek tőlük, meg attól is, hogy megfájdul a fejem az erős napsütéstől. De a zenék viszont nagyon érdekelnek, úgyhogy este kimegyek koncertre:) addig döglök:)
2013. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!